Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hardver setup call...

Milyen hardver setup call ahoz, hogy stream-elni lehessen egy geppel? (720p-ben)

Figyelt kérdés

Szerintetek ez a gep eleg ra?

Proci: Intel i7 4710HQ

Ram: 16gb

64 bit

Videokartya: GeForce GTX970M

Az internet kapcsolat most nem szamit, hisz abbol barmikor tudok jobbat/ gyorsabbat venni. Ha jol tudom ugy egy 3.5mbs es feltoltes kell hozza, javitsatok ki ha rosszul mondom.



2015. jan. 21. 13:40
 1/2 anonim válasza:

Ha-ha... Ha nekem ilyen gépem lenne!

Én egy fele ilyen setuppal is streameltem már... Ami ilyenkor számít a nyers ereje a processzornak, a videokártya csak a játékban vesz részt, a streamingben nem.


A netről meg annyit, hogy minél több, annál jobb. (Nálam pl. azon bukott meg a dolog, hogy drágalátos Te****m nem tud gyorsabb netet biztosítani 1 mb/s-nél felfele irányba...

2015. jan. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is fél èvig sporoltam, hogy meg tudjam venni. Köszönöm a választ, ment a zöld pacsi
2015. jan. 22. 04:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!