Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van 100%-os lemezhasznál...

Miért van 100%-os lemezhasználat feladatkezelőbe 8.1 pro alatt?

Figyelt kérdés
Mindig az a program foglal 100%-ot ami éppen az előtérbe van pl.: utorrent, chrome, vagy egy szimpla másolás át helyezés is 100% lemezhasználatot igényel vagy bármilyen játék és most vettem a gépet és már tiszta ideg vagyok hogy semmi hatása nincs olyan lassú emiatt a 100% lemezhasználat miatt h semmit nem tudok vele kezdeni.

2015. jan. 21. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

A felsorolt 3 dolognál pont, hogy normális ez...

uTorrent-nél valahol a beállításokban meg lehet növelni a lemez cache méretét, úgy egy fokkal jobb. Fejből most nem tudom...


Másolásnál ugye eléggé egyértelmű...


A Chrome-ot annyira nem ismerem, de állítólag sezreti használni a merevlemezt.


De visszatérve a uTorrenthez... Nekem az fogta meg a gépem, főleg ha sokat töltöttem lefelé. A cache növelésnek nézz utána, nálam megoldotta.

2015. jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Innen:

"utorrentben beállítások/haladó/lemez cache és itt az első, alapból 32 MB van megadva pipa a sor elejére, és tedd pl 512-re ha nem jó 1536. Egyébként szerintem az is gond, hogy laposokban lassú vinyók vannak, ráadásul csak 1 tehát a többi program is arról fut, így sokat ugrál a fej, torrent pedig nagyon dolgoztatja nagy sebességnél."


Tehát ott van, hogy hol és mennyire kellene beállítani.

2015. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, amikor még hdd-ről ment a rendszer. Most SSD-ről megy és egyszer sem történt semmi azok közül, amit fönt említettél.
2015. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de csak az utorrent problémát tudom megoldani a többit nem ???
2015. jan. 21. 18:10
 5/5 A kérdező kommentje:
meg ilyet win 7 alatt nem csinált az elöző gépemnél
2015. jan. 21. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!