Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a HP laptop jó választás...

Ez a HP laptop jó választás lenne az igényeimnek? Főleg a videókártyája érdekel.

Figyelt kérdés

HP Probook 450 G1

i7 4702 mq [kell a proci erő]

Radeon HD 8750m [ A kérdésem az, hogy ezzel a kártyával el tudnék játszani médiumon a mai játékokkal? Főleg Warthunder érdekel, ezért is akarok 4 magos procit mellé, illetve használom a Solid Edge és a SolidWorks programokat, úgy tudom azokhoz jobb az AMD kártya, valamint egy-két FPS is jó, ha elmegy, de nem Far Cry 4 vagy Crysis 3 szintű ás azok is mediumon]

Sok jó hallottam erről a HP-ról, erős a háza és jó a hűtése, és a kivehető akku is fontos nekem.

Viszont ennél jobbat nem találtam, vagyis van, de annak vagy az akkuja beépített, vagy nehezen szerelhető, vagy gyenge műanyagból van, vagy a garanciája nem jó.

Eddig még nem volt laptopom, mert asztalit használok.

Szerintetek? Megéri? 240.000 Ft körül láttam, de Áfa nélkül venném, max. 250-em van rá.



2015. jan. 22. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Laptop játékra ? Na ez már nekem sok. Bocs, de ez a realitás.
2015. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 megadeth18 válasza:
[link] ezen az oldalon meg tudod nézni, görgess le, ott kiírja, hogy melyik játékot hogyan viszi. Vannak sokkal jobban megérő ajánlatok is, ez egy nagy rakás szar 240 ezerért! Olyat nézz, amiben geforce 840m videokari van, nem viszi high-on a gta 5-öt meg a watch dogsot, de az általad kiszemelt hd 8750m-nél messze többet kihoz. 200ezer környékén is tudnál olyat találni, amin lehet játszani, jobban is, mint ezen a hp-n. nekem asus kl551-em van, 200 környékén vettem, i7-es proci van, 840m videokari, viszi mediumon a far cry 4-et a crysis-t is, bár azt inkább low-on a jó fps miatt. Szóval nézz lenovot, vagy asus-t, azokat tuningolják fel ilyenekkel. És nem tudom, miért kell neked i7 4700 mq, a játékban semennyit nem befolyásol. Egy gyengébb i7-es, vagy egy közepes i5ös is pontosan ugyanúgy viszi a játékokat, még ha highon is játszanál, akkor is az i5-ös is meg egy gyengébb i7-es cpu-nak is csak a 40%-át használná a játék. Szóval ha nem futtatsz nagyon durva videógrafikai modellező és szerkesztőprogramokat, akkor nem kell neked az i7 ...mq, elég valami u-s vagy i5-ös, ezek is maxon viszik a játékokat, de a videokari miatt amúgy is med-en tudnál csak játszani. Szóval így 30-40ezret is megspórolhatsz, és még a játékokat is jobban vinné a géped. Ha high settingset akarsz, akkor 300 ezer alatt ne keress laptopot, ha jó a medium, akkor 190-200ból is kijössz. De tényleg nincs értelme az i7 4702mq-nak, mert csak a felét használná a gép játék közben maximum, fölösleges pénzkidobás.
2015. jan. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 megadeth18 válasza:
De viszi a laptopom a watch dogsot, saints row 4-et, battlefieldet is, bioshock inf-et, a gta 5-nek is megfelel, a neten most írták ki a gépigényét, szóval mindent. Nem kell 240-et kiadni, mert a hp amúgy is drága, és még ráadásul fölöslegesen nagy teljesítményű procit tett az adott laptopba. Ha kell javaslat, linkelek. Ja és árukeresőn mindig nézd meg, hogy ugyanaz a laptop máshol nem olcsóbb-e!
2015. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 megadeth18 válasza:
Ja és a lenovo-k többségének kivehető az aksija.
2015. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Linkelnél erős i5-ös procis laptopokat? Amik azért jobban vannak mondjuk összerakva? U-sat nem szeretnék, mert ismerősömé is 60-65 fok felett már vissza vesz az órajeléből. Annyira nagy játékos nem vagyok azért. A War Thunderrel szoktam, az általad említetteket még nem is próbáltam. Viszont a GTA 5-öt szeretném, ha low-on elvinné. Az Asus-ok közül melyik jó? Nekem csak az X szériát nem ajánlották.
2015. jan. 22. 14:04
 6/6 megadeth18 válasza:
A gta 5-nek amúgy az a vicces, hogy pl. a watch dogsnál alacsonyabb gépigénye van, szóval szerintem vinné mediumon is egy i5 + geforce jobb kari, szóval ja, linkelek párat üzenetben.
2015. jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!