Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyivel lassabb egy játék...

Mennyivel lassabb egy játék Windows 8.1 64bit alatt mint Windows 7 32bit alatt? Van tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

2015. jan. 22. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Változó. Géptől is függ nagyban.

De elvileg pl. a Unity több fps-el fut Win 8.1-en mint a hetes os-en.


8.1 classic tools nevű progival pedig a win kinézete teljesen win7-té alakítható, én is így használom.

Igy megmenekülök a csempéktől :D

2015. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 8.1 az alapból csempe mentes, valamint én személy szerint kicsit dinamikusabbnak tűnik, valamint nem zabál annyit a gépből.
2015. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

régebben volt teszt is, kb ugyanott vannak játékok terén, 2-3-4 fps eltérés van, ahol a 8.1 javára, vhol a 7re. Biztos van olyan játék, ami jobban be van lőve a 8ra, de csak ezért szvsz nem érdemes váltani.

Azt megerősítem, h nem eszik annyi memóriát, vmint én gyorsabban találom a rendszert. De nekem tetszik is a 8.1.

VISZONT! Miért 64 bites a win 8.1, és miért 32 a Win7?

2015. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt hogy miért 32 bites volt a Win 7 nem tudom! :) Viszont 64 bitest tettem fel 8.1-ből mert van 4 GB memóriám! Kicsit gyengécske már a gépem (Athlon II X2, 4 GB RAM, Radeon 5750), de csak régebbi játékokkal szeretnék játszani..
2015. jan. 23. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!