Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hangfal csatlakozó átalakitó...

Hangfal csatlakozó átalakitó 6.3-as jackre?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van két hangfalam amiket régebben hifivel használtam de vettem új hifit ezeket a régebbi hangfalakat meg felhasználnám másra.A kérdés az hogy a hangfal csatlakozóját( nem tudom mi a neve az ilyen fajtának ezért körül iróm, tehát egy piros meg egy fekete drót és azt kellet bedugni a hifibe)át lehet-e alakitani valahogy, úgy hogy 6.3 jack legyen a kimenetele,mert csak az a jó a hangkártyámba.Válaszokat előre is köszönöm
2010. febr. 8. 11:24
1 2
 11/16 ceri ***** válasza:
Remélem az aux az bemenet, mert arra van szükséged. Elvileg, ha ehhez csatlakoztatod a hangkártya kimenetét, akkor jó lesz. Nem tudom milyen hangkártyáról van szó - milyen kimenetek vannak rajta? Line Out- hoz kellene csatlakoztatni a hifi LineIn (vonalbemenetet). Ha ez utóbbi nincs akkor csatlakoztasd az aux-hoz.
2010. febr. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Szia!Van aux bement és kimenet is :). Hangkártyám pedig alesis io2 itt egy kép a kimenetekről:

[link]

2010. febr. 11. 18:35
 13/16 A kérdező kommentje:

[link]


ezt a linket most találtam ezzel nem lenne jó?:)

2010. febr. 11. 18:44
 14/16 ceri ***** válasza:
Elvileg jó, csak neked 6,3 kimeneted van, de átalakítóval jó. 5 m-re meg valószínű nincs szükség . Gugliba írd be audio kábelek, és nézz körül. A hangkártya közelebbi oldalán nem RCA kimenet van? Mert ha igen, akkor azzal is összekötheted.
2010. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen én is azt néztem de az valami s/pdif kimenet szal az valami optikai cucc vagy nemtudom :D
2010. febr. 11. 20:29
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitséget :)
2010. febr. 13. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!