Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép fejlesztés kb.67....

Számítógép fejlesztés kb.67. 000 Ft-ból?

Figyelt kérdés

Van már kb. 8 éve egy Intel Pentium 4-es gépem, amit szeretnék felújítani. Gondolkodtam egy AMD A8-5600k procin, minimum 4gb 1600MHz RAM, egy Gigabyte GA-F2A78M-DS2 alaplapon, FSP Hexa 400W tápon, és egynelőre hagynám a gépben az Nvidia GeForce GT430 1GB DDR3 64bit-es kártyát.

Kérdésem, hogy az alaplap jó lenne-e Fujitsu Siemens SCALEO P gépházba, meg az APU-s proci GT430-al jó lenne-e dual vga-ként?



2015. jan. 23. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
nem találtam a gépházról adatot , hogy atx, micro-atx, itx,stb... kompatibilis e , ezt neked kell kideríteni. Ha micro-atx-et támogat , akkor jó bele az alaplap. Nincs olyan hogy dual vga.... Főleg nem amd integrált és nvidia dedikált vga között.
2015. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A ház mATX-es alap lapot támogat, és amazt akkor csak elolvastam mind1! Arra vagyok kíváncsim hogy jó ötlet-e így ahogy van, és apródonként fejleszteni(pl. új VGA), vagy egy jobbat összeállítani?
2015. jan. 23. 17:56
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy meg játékra kellene, mint pl. NFS, GRID 2, stb., és videószerkesztésre!
2015. jan. 23. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!