Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mi mellett döntsek?

Szerintetek mi mellett döntsek?

Figyelt kérdés

Nos,azzal kezdem,hogy Erdélyi vagyok,így ne ajánljatok magyar oldalakat.

Külső merevlemezt szeretnék vásárolni,és úgy hallottam hogy a MediaGalaxy-ban is lehet találni,a helyzet a következő:neten is találtam,de azzal az a gond,hogy nem igazán bízom meg bennük,hisz tudjátok,sose lehet tudni,hogy mit küldenek el,vagy hogy basszák át az embert,ezért szeretném én magam megvásárolni,hogy a saját szememmel lássam,hogy az tényleg új,és nem valami kicserélt fos.

Az érdekelne,hogy szerintetek jó ötlet-e,vagy hogy jó minőségűek-e a boltban talált merevlemezek?


Kb átszámítva 20-22 ezer forintot szánnék rá,és jó lenne egy 1TB -os legalább.Mit ajánlanátok?Vagy milyent?Nem számítok valami izomagyúra,hisz ilyen árral nem igazán fogok találni,de ebben az árban a legjobbat szeretném(minden esetben:élettartam,tudjátok ti).Köszönöm az értelmes válaszokat.



2015. jan. 23. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
ŐŐ bocsánat de nemigazán értem :/ Erdélyiek is megtudják nyitni a magyar oldalakat nem?
2015. jan. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erdélyben nincsenek számtech boltok? Bemész egybe, és veszel.
2015. jan. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megtudják nyítni,ez természetes,csak több mint valószinű hogy nem fogok külföldről vásárolni. :)
2015. jan. 24. 11:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Második,értem,de mint a kérdésben is felmerült,mi mellett döntsek,ezért tettem fel a kérdést,hogy a tapasztaltabbaktól kapjak értelmes magyarázatot.
2015. jan. 24. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!