Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi ennek a kábelnak a hivatalo...

Mi ennek a kábelnak a hivatalos neve?

Figyelt kérdés
A routert akarom össze kötni az xboxal, van ugye a kék kábel ami megy a mondenböl a routerbe, meg a szürke ami a routerböl a gépbe, Na annak a szürkének mi a hivatalos neve?

2015. jan. 25. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Színtől függetlenül ugyanaz mindkettő, és "UTP kábel" néven tudod venni.
2015. jan. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja én azt hittem a kék az valami más fajta, Mer a neten láttam valami enthernet kábelt.

kösz a választ

2015. jan. 25. 08:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Az is ugyanaz.
2015. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt el kell mondanom Xd bementem egy számtech bolt mondtam hogy upt kábel szeretnék és az eladó csak hülyén nézett rám és azz mondta hogy mi az? Nem is hallot ilyenről. Pedig állitolag a számateches gyerek nagyon ért a dolgokhoz, hát látomXDXD Utána bementem egy kis elektronikai boltba és mondtam a kb 80éves öregnek mi kell erra azt mondta persze hogy van hány méteres kell.
2015. febr. 8. 09:15
 5/6 anonim ***** válasza:
nem upt hanem utp, lehet azért nem vágta a gyerek. :)
2015. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utp mondtam. Csak rosszul irtam azért.de rájöhetett volna mer mondtam hogy a router akarom összekötni az xboxal és 8 aranyszinü kis szál van a csatlakozo végén
2015. febr. 10. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!