Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől függ az integrált...

Gerymiller kérdése:

Mitől függ az integrált videókártya teljesítménye?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert van egy Asus X101-m. Intel Atom N2600 cpu, 2Gb Ram, Intel GMA 3600 videó. Fel tettem rá a Sims 4-et, és a Heroes Of Might And Magic 4-et. A két játék gépigénye között ég és föld a különbség, és mégis nagy meglepetésemre, a Sims 4 szinte tökéletesen játszható (15-25FPS)-ráadásul kiírta hogy nem támogatott videókártya-, míg a Heroes katasztrófa. Kb 1FP5S.

Mi lehet ennek az oka?



2015. jan. 25. 13:25
 1/2 Huncutpicur válasza:

Az integrált videókártya teljesítménye a processzortól függ, attól, hogy milyen feszültségen üzemel. Húzni nem érdemes, mert integrált, és a hőelvezetés is úgy van tervezve.

Itt szerintem optimalizáláson van a gond. Tudom EA, de mégis ezek szerint a Sims 4 jobb mint a Heroes Of Might And Magic 4.

Erre tudok egy példát mondani más játékok esetén: Far Cry 4 FullHD-n nem akad (2014), a GTA 4 hiába 2008-as game, van hogy erős vas alatt is meg-megakad.

2015. jan. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ! :)
2015. jan. 25. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!