Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asrock fatal1ty h87 usb bug!?

Pixx123 kérdése:

Asrock fatal1ty h87 usb bug!?

Figyelt kérdés

Arra szeretném megtalálni a választ hogy most az alaplap hibás vagy én vagyok idióta.A hiba az lenne hogy nem jó az usb port/portok mivel csak wifit tudok használni így wifi vevőm van egy tp-link tl-wn722n és egy realtek 8187l mind kettőhöz a legfrissebb driver van fent de valahogy nincs meg a kellő sebesség velük és nem a jel erősségél van baj mer egy alsó kategóriás alaplappal meg kiváló meg többivel is (GIGABYTE GA-M68MT-D3P / asus m5a97 evo r2.0) ennyit a wifiről.Akkor jöjjön az egér na ha ezt az általuk írt híres (Fatal1ty Mouse Portba) dugom bele akkor néha olyan mintha le választanám az egeret a számítógéptől de ha másik portba dugom akkor meg inputlagos az egér wtf ? és ez is jól működik az előzőleg említett alaplapokban.



ezeket próbáltam



friss driverek wifi vevőkhöz meg mindenhez


windows 7/8.1 frissítések felrakva


bios update meg régebbit is kipróbáltam


az összes portba megnéztem még az előlapiban is



2015. jan. 27. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:

BIOS-t frissítetted?

[link]


Ha nem frissítetted, akkor 8.1-nél szórakozhat ilyennel

2015. jan. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen próbáltam bios update meg régebbit is kipróbáltam szóval az aktuálisat is ami legfrissebb meg pár régebbit is probáltam
2015. jan. 27. 00:41
 3/6 anonim ***** válasza:
ha még cseregaranciás, küldd vissza és írd meg nekik ezeket. cserét kérj, ne szervizelést vagy 2-3 hónapig nem fogod látni azt a lapot.
2015. jan. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Látom még mindig nem jó a gép
2015. jan. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen nem jó :(
2015. jan. 27. 01:44
 6/6 P.O.C. ***** válasza:
Kaki az alaplap. Én visszaküldeném.
2015. jan. 27. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!