Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopom furcsa hangokat ad...

Mataluk21 kérdése:

A laptopom furcsa hangokat ad ki. Van erre megoldás?

Figyelt kérdés
Szóval van egy Acer Aspire 5755G laptopom , általában játszok rajta , de nem csak azt csinálom. Én mondtam , hogy inkább nagy gépet kellett volna venni , de hát apám biztosan jobban tudja. Hát és ugye kellett hozzá venni egy laptophűtőt. Aztán mikor elkezdett porosodni akkor néztem meg , hogy mekkora hűtője van , mármint amgának a laptopnak. Hát kb. 2 cm átmérőlyű. Hát én majdnem kiakadtam. Mondtam apámnak , hogy ezzel így nem lehet játszani.Hát egyszer csak kaptam egy vírust , elvittük szervízbe , újrakaták , kitakarították a lapotopnak a hűtőjét meg minden. És erre 2 hónpra rá megint (gondolom) elkezdett porosodni. És úgy hallom mintha a hűtőből jönnének ezek a hangok. Olyan ez a hang mintha bele lenne akadva valami a hűtőbe. Nincs pénzem lecserélni most a gépet, ezért kéne valami megoldás. Szétszereljem és minden hónapba kitisztíttassam a szervízbe vagy csak elég lenne kifújni sűrített levegővel?
2015. jan. 27. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A sűrtített levegővel kifújás kárt is okozhat benne, inkább szívj vele, az valószínűleg kihozza, ami beleakadt.
2015. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a süritet levegövel vigyázz.csak messziröl mert tönkrevágod a ventit.Ha fújatod szed ki a billentyüzetet óvatosan.(arra távozik a por.
2015. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mit értesz az alatt , hogy "inkább szívjak vele"? Mert ha arra érted amire én gondolok , akkor az rá a válaszom , hogy palackos sűrített levegőm ban , nem ilyen gépem ami minda kettőt tudja.
2015. jan. 27. 20:26
 4/13 anonim ***** válasza:
porszivó-ra gondolt.. :)
2015. jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

szilikon is elfáradhatott benne, esetleg azt is újra lehet kenni, nálam az volt a probléma.

amúgy a laptop nem igazán való játékra, arra valóban inkább az asztali jó. No meg, amilyen ütemben halad a technika, szerintem jobban megéri egy nagyobb gépet venni, az utána tovább kitart, jobban lehet bővítgetni is.

2015. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Milyen porszívóra? xd Ilyen nagy dögre aminek a vége ilyen vékony? Vagy ilyen kisebb fajta ?
2015. jan. 27. 20:29
 7/13 anonim ***** válasza:
mindegy csak ne nagyon szívjon,végére szükítőt tegyél
2015. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen én is asztalit akartam , de hát arra nem volt pénz. Most meg PCX honlapján összetudok rakni 140 ezerből 8 magos gépet fasza hűtővel , 8 giga rammal, meg tudod ilyen pöpec dolgok, de sajnos a mostani gépem szerintem olyan 60 forintpot érne , és nincs + 80 vagy akár 100 forintom , hogy vegyek újat. annyi pénz összeszedése legalább 3 évembe telne mert nem vagyunk a világ leggazdagabb emberei.
2015. jan. 27. 20:33
 9/13 A kérdező kommentje:
És miközbe porszívózzam ki? Miközbe megy a gép vagy kikapcsolva? És csak dugjam a ventillátor elé vagy a "szellőző" elé mai oldalt van?
2015. jan. 27. 21:05
 10/13 anonim ***** válasza:
csak kikapcsolt álapotban! igen,odateszed és kiszívja a port
2015. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!