Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pendriveról hogyan lehet...

Pendriveról hogyan lehet bootolni?

Figyelt kérdés
Win XP iso-t kicsomagoltam a pendrivera formázás után majd újraindítottam a gépet de a Win 7-em tölt be...

2015. jan. 27. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert nem elég rámásolni, program is kell hozzá. Én ezt ajánlom: [link]
2015. jan. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen-igen ezzel raktam rá. de újraindítom és semmi
2015. jan. 27. 23:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Xp-t nekem még sosem sikerült pendrive-ról telepíthetővé tennem. Windows 7-től felfelé nincs gond, de az Xp szivat. Meg lehet csinálni, (leírás van egy csomó a neten), csak nem ilyen egyszerű, hogy a Rufus-al kiírom és kész, mint a Windows 7-től kezdődően.
2015. jan. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja hogy xp? Az bonyolultabb: [link]
2015. jan. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csacsi2 ***** válasza:

Win To Flash

[link]


Viszont ha Win 7 után telepíted az xp-t akkor a Win 7 nem fog elindulni. Más fájlrendszer és az xp még nem ismerheti a következő generációs oprendszereket, ill az XP még a boot.ini-t használja a másikkal ellentétben.

Minden esetre ha telepíted az XP-t külön partícióra utánna a win 7 -telepítőjével kijavítod és beállítod a dual boot- ot akkor már mindkét rendszer működni fog.

[link]

2015. jan. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dj.N4tk0 ***** válasza:
Egy megfelelő programmal rákell rakni az op rendszer telepítőt a pendrive-ra,majd ha a bios képes USB-ről való boot-olásra,akkor azt bekell állítani.
2015. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én raktam már fel xp-t rufussal.
2015. jan. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!