Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer laptop garancia? Támogatás?

Acer laptop garancia? Támogatás?

Figyelt kérdés

Milyen az Acer laptopok támogatása, szervizelési, garanciális problémák kezelése Magyarországon?? Illetve mennyire megbízhatóak??

Pl.: [link]

Milyenek a gépek, saját vélemények, tapasztalatok!

Köszönöm!



2015. jan. 23. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal nemrég kezdtek el ők is 2/3 éves garanciaszolgáltatást adni, én kerestem őket tavaly, gyorsan válaszoltak és fel is ajánlották egyből az ingyenes szervízlehetőséget. Amúgy nem egy nagy számok a laptopjai, ezért tudnak az egyik legolcsóbb gyártóként jelen lenni, de azért tapasztalatom szerint a részelem (HDD, RAM, akku) azért a jobb gyártóktól jönnek (Hitachi, Samsung, Panasonic, Sony), szóval mondhatni csak az romolhat el bennük, ami Acer. Aki képes vigyázni rá, az szerintem nem lesz gondban ezzel sem, de aki strapabíróbb készüléket keres amit sokat hordoz, az jobban jár egy akármilyen másik gyártó üzleti készülékével.
2015. jan. 24. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mint például egy Dell-el?
2015. jan. 24. 08:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Mint például egy Dell Latitudeal, HP Elitebookkal, Lenovo Thinkpaddel
2015. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És pl. egy Dell Inspirion 3542??

Egész komoly kis gép i3-as procival, dedikált videókártyával!!

2015. jan. 24. 16:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Dell Inspiron széria ugyanúgy consumer termékpaletta, mint a legtöbb Acer, talán picit jobb, de csodát nem kell várni a minőségben. De mondom: ha csak otthonra lesz, egy ilyen vagy Acer is jó, ellenben komolyabb munkára vagy sokat utaztatni ezek nem ajánlottak.
2015. jan. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát hordva az lenne sokszor, és nyúznám rendesen, szerintem egy napi 8 órát is akár!!

Ehhez kellene venni egy gépet, ami erős is kb. 150ért és mindenképp legalább i3-as procival és dedikált videokarival!!

2015. jan. 25. 07:27
 7/7 anonim válasza:
"Csak az romolhat el benne, ami Acer! Nekem Acer laptopom van, de nincs benne Acer semmi sem! AMD benne minden, az alaplap, a proci, a videókártya. Az Acer egy márkanév, ami mögött árulják a konfigurációt, nem pedig Acer termékek vannak benne. Egy Dell vagy a Toshiba laptopba sem Dell vagy Toshiba alkatrészek vannak. Tehát nincs benne mondjuk Dell processzor vagy Toshiba videókártya!Egy Samsung telefonban sem Samsung processzor van. De sorolhatnék még ilyent milliót, tehát jó nagy baromságot írtál. Az egy dolog, hogy esetleg valamiből rosszabb minőséget helyez bele, és esetleg tönkremegy. DE! Az nem azért megy tönkre, mert Acer. A Dell vagy a Toshiba vagy a HP laptop is tönkre megy, ha annyira gagyi cuccok vannak benne. Az, hogy valami márkás nem feltétlenül takarja azt is, hogy a márkanév mögött minőségi cuccok vannak. Egy Acer laptopnak is van 70 ezres változata, ami már szinte semmire sem jó, és van 1 millióért is!
2016. febr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!