Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kapcsolás készítése (Mikro...

Kapcsolás készítése (Mikro kapcsoló) hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy Régi PS2 SLIM-em amiben nincs meg a bekapcsoló szalag kábel és a bekapcsoló panel. Szeretnék itthol hozzá csinálni egy kapcsolót hogyan lehetséges ez? mikro kapcsolót tudok venni gépből is ki, de az nem ugyan az szalagkábelek vannak , de nem pont olyan méretű mint amilyen abba kell. Valaki tudna segíteni, vagy egy két jó tanácsot adni? Venni nem akarok pont ez a lényeg !


2015. jan. 29. 16:02
 1/6 Szirty ***** válasza:

Az a szalagkábel csak a kapcsolót csatlakoztatta, vagy mást is? (pl. power LED, egyéb kezelőszerv, stb)?

Hány csatlakozási pont van? Kettő vagy több?


Amit szeretnél úgy végezhető el, hogy megszerzed a csatlakozási pont kiosztását és a megfelelő helyre valahogy "betaknyolod" a maszek kapcsolót. Szinte biztos hogy nem lesz szép és korrekt, de működhet.

2015. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezeket a szalag kábeleket szimpla rossz DVD olvasókból vettem ki, a ps2 kapcsolójánál 8 apró kiálló kis tű van ott kellene eldönteni mi, hogy merre küldök képet pillanat
2015. jan. 30. 19:57
 3/6 A kérdező kommentje:
2015. jan. 30. 20:12
 4/6 A kérdező kommentje:
ez ugyan az a kapcsoló rész csak levettem a fehér részt róla mert úgy nem tudom bekötni amit kell rá
2015. jan. 30. 20:13
 5/6 Szirty ***** válasza:

Csak egy kérdésre válaszoltál...

Egyébként a 8 kivezetés mindegyike be van kötve, illetve van olyan pin, ami ismétlődik?

2015. jan. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez az fogalmam sincs , hogy melyik mi a ps2-őn !
2015. jan. 31. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!