Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik lenne jobb választás...

Melyik lenne jobb választás az amd r9 290x vagy egy nvidia geforce gtx 970?

Figyelt kérdés
ár, teljesítmény,fogyasztás, szenpontjából melyik jobb választás és nem szeretnák 109000 ft felé menni meg melyik hűtö halkabb pl asus stb

2015. jan. 30. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogyasztás szempontjából gtx

Teljesítményben r9 290 egy kicsivel jobb

2015. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10%

GTX 970 3.5GB VRAM

vs.

R9 290X 4GB VRAM



AMD WIN!

2015. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az R9 290X erősebb valamivel. Illetve, amint most kiderült ha egy játék képes 3,5gb-nél többet elfogyasztani, akkor a GTX tud érdekes dolgokat művelni.

Szerintem erre az lenne a legegyszerűbb megoldás, ha valahogy le lehetne tiltani azt az 512mb-ot, ami nagyon lassú.

Szerencsére nem sok játék van jelenleg, ami FullHD-ben képes ennyit elfogyasztani. Agyon moddolt skyrim-nál láttam, hogy ott nagyon csúnya vége lett, amikor elfogyott a 3,5gb.

Ettől függetlenül a GTX 970 egy jó kártya. Én inkább az Nvidiára haragszom, hogy ezt nem közölték. Mert erről biztos, hogy tudtak, mielőtt kiadták. Egyszerűbb lett volna szimplán 3,5gb-vel kiadni.

Ha a fogyasztás nem számít, akkor én az R9 290X-re szavazok, mert egy kicsivel erősebb.

Egyébként ha nem sürgős, akkor érdemes megvárnod az AMD új szériáját.

2015. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!