Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy / hol tudom megnézni...

Hogy / hol tudom megnézni telefonon, hogy alkalmas e a 4G-re?

Figyelt kérdés
A leírásokon kívül, vásárlás előtt és SIM nélkül meg lehet nézni a telefon ?

2015. jan. 30. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A kinézett típusra rákeresel a neten és ha a specifikációi közt szerepel, akkor támogatja. A telefon burkolatán, kívülről ezt nem nagyon fogod megtudni.
2015. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress ra. Az a legegyszerubb.
2015. jan. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elnézést, úgy kérdeztem: " A leírásokon kívül.."

Az a gond, egy S-el és a közelmúltban berobbant L-el kezdődő típusnál futottam bele: a specifikációban benne volt a 4G képesség, de gyakorlatban nem tudott 4G-t produkálni. Fél méterre tőle u.az a szolgáltatót használó tel. hozta a 4G-t. Ezt több helyen próbáltuk.(de az más paraméterei miatt a kontroll telefon nem megfelelő). Szerencse Web-es vásárlás volt, így vissza a feladóhoz. De ezeket a próbaköröket nem akarom ismételni.

Arra gondolok, áruházi bemutató darab pl. Beállítások menüjében vagy másutt ? ( és itt megint utalok kérdésmben jelült "SIM kártya nélkül" opcióra, ha ez egyáltalán lehetséges

2015. jan. 31. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!