Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kapcsolódik a...

Miért nem kapcsolódik a kontroller?

Figyelt kérdés
Szétszedtem az XBOX 360 SLIM- em teljesen óvatosan, úgy ahogyan azt kell , mert nagyon poros volt szegény és kitakarítottam, összeszereltem, maga a gép megy meg minden de a kontroller nem kapcsolódik a géphez ! az elem fel van töltve USB- kábelem nincs hozzá ! Valaki tud segíteni?
2015. febr. 1. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nyomd meg egyszerre A connection gombot a controlleren meg a 360-on

Ez a gomb a controller hátuján van a csatlakozó mellett a gépen pedig az előlepi USB csatik fölött közvetlen

2015. febr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ekkor elkezd pörögi a kör a gépen meg a controlleren is majd kapcsolódnak egymáshoz
2015. febr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
már órák óta ezt csinálom, de semmi
2015. febr. 1. 11:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor gyanítom megsérülhetett a vevőegység a controlleren a tisztítás során :/ meg kéne próbálni másikkal.
2015. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:D a tesómnak is van egy xbox 360 konzolja külön joystickkal azzal is kipróbáltam és semmi, lehet a vezérlő panel az xboxnál meghibásodott vagy rosszul érintkezik? szerinted szedjem le azt is külön és tegyem újra vissza? mint egy "újraindítás"
2015. febr. 1. 11:15
 6/12 anonim ***** válasza:

Volt már rá példa. állítólag egy elektronika vezérli az egészet. valaki azt mondta hogy a bekapcsolással nyírta ki mert fel volt töltődve az illető statikusan xD

De nem tudom mi okozhatja melyik gombot nyomod az xbox-on?

és a karon?

Meg ha egy háztartásban van a 2 gép akkor a másikat húzzátok ki. mert én PC-hez meg xboxhoz is használom a kart és az átállításkor kicsit bekavar egymásnak a 2 gép :D

2015. febr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2015. febr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát akkor nagyon jó :D szar magyarul az xboxban a panel?
2015. febr. 1. 11:35
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát ha nem tudod csatlakoztatni nincs kizárva sajnos. de elvileg szerintem akkor be sem tudnád kapcsolni az érintőgombbal. Biztos hogy a jó gombokat nyomod? mert volt aki a kontroller középső

Xbox gombjával próbálta csatlakoztatni :)

2015. febr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen tuti ! de én is erre gondoltam ha betudom kapcsolni a és a lemezt is kiveszi akk ? :D
2015. febr. 1. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!