Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha Windows 7 operációs rendsze...

Misisanta kérdése:

Ha Windows 7 operációs rendszerű gépet bekapcsolok, majd egy projektorral összekötöm (VGA kábellel), miért kapcsolódik ki a gép kijelzője?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy csak a kivetítő működik. A csatlakozás után vissza tudom állítani, hogy a kivetítő és a gép is működjön, de ha még ki van kapcsolva a kivetítő, és a VGA kábelt bedugom a gépbe, akkor a gép kijelzője sötét, a kivetítő meg még nem működik, így nincs kép. Szerintem ez valami alap beallítás...

2015. jan. 18. 10:38
 1/3 anonim válasza:
Ahol a felbontást állítod ott tudod beállítani hogy melyik kijelzőt használja. Egyiket másikat vagy mind kettőt
2015. jan. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Windows és a P gombokat nyomogasd, közben legyen bekapcsolva a projektor, hogy lásd amit csinálsz, de igazából nem muszáj látni, csak számolni kell. Tartsd lenyomva a Windows gombot, majd nyomd meg utána kétszer a P-t, végül engedj el mindent. Így lesz kép a számítógépen, háromszori nyomásra pedig mindkét helyen lesz kép.

Próbaképp egyszer állítsd be csak a számítógép kijelzőjét, esetleg újra is indíthatod a rendszert. Utána VGA kábel ki, majd ismét vissza, nem kellene átváltania, csak akkor ha ezt a megfelelő helyen kéred.

2015. jan. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. jan. 21. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!