Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kisebb játékokra elég? Pl:...

Kisebb játékokra elég? Pl: BO2 BF3

Figyelt kérdés

Itt vannak:

[link]

[link]

[link]

a ramból 2x2 GB kellene

[link]

Az alaplapnál vmi integrált VGaról beszél, integralt vidikarival megy csak?

És vinné a bo2-t és a bf3-at?


2015. febr. 3. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég persze. A legújabbakra nem, de az megint más tészta.
2015. febr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az integrált videokártya ennél a platformnál a processzorban van, de csak az A szériásoknál, mint az A4, A6, A8, A10 APU-k. Az Athlon X4 széria az mezei CPU, így nincs használható integrált grafika.

Látszik, hogy spórolósra vetted a figurát, de CPU-ból jobb lenne egy 750K, ami legalább húzható...egy 740-ről nem éri meg majd váltani már. Memóriából elég lenne 1x4GB, hogy később könnyen bővíthető legyen szükség esetén (a dual chanel hiánya diszkrét kártya mellett nem észrevehető). A videokártya sem egy nagy durranás, jó lenne, ha legalább egy 250-es beleférne GDDR5 memóriával (250X még jobb). Az alaplap is régebbi chipsetre épül, de talán egy egyszerű, költséghatékony géphez elég lehet (ha lehet benne szorzót emelni és jó a tápellátás).

2015. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 HUN_Sector ***** válasza:

Válassz egy A8-as procit, az vígan elviszi az integrált gpu-jával a fenti játékokat.

https://www.youtube.com/watch?v=PkkkGk11KW8


Ahogy nézem te úgysem az AC: Unityval és a GTA V-el szándékszol ultrán és HD-ban játszani :)

2015. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha viszont APU-t vesz, akkor fontos a dual chanel memória és talán érdemes kapásból 2x4GB-t venni (ebből elég 512MB, de max 1GB az IGP-nek) és ha lehet DDR3-1600-nál gyorsabb modulokat is szeretni fogja (ha nem sokkal drágábbak). Mondjuk A8-6500 helyett inkább A8-7600-t vennék (bár most minden drágult megint, ugye)

:)

2015. febr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 HUN_Sector ***** válasza:

A 7600-as ritka már készleten, mert annyira jó lett (integrált r7 csip), hogy viszik, mint a cukrot.

:)

Meg tudom érteni.


A dual-channel ram valóban szükséges, és abból is inkább a 8 giga. Ám az ár relatív, mert az integrált megoldás felér (főleg a 7600-nál) egy 15-20000-es vga-val.

2015. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudom én is kapkodtam egyet még 26k-ért. A multimédiás gépbe biggyesztettem és meg kell mondjam, hogy tetszik a kicsike és megérte azt az árat simán. :)

Kifejezetten játékra mondjuk nagyobb vasat tartok!

2015. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Meg is rendteltem darabokba, össze is raktam tökéletesen ment...de a kikapcsolás után a Ventik nem áltak le,de letudtam állítani :) :( :)

BO2 fps:Ultrán 75MAX Min:22

BF3 fps:Highon Max:45 min:35

Az előzőhöz képest ez egy Isteni PC :)

2015. febr. 5. 18:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Végül mi is lett (és mihelyett)?

:)

2015. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!