Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vissza veszik a boltokban az...

Vissza veszik a boltokban az alkatrészeket, ha nem vagyok velük megelégedve?

Figyelt kérdés
Vettem egy konfigot játékra, de nagyon gyenge, mert nem jó a konfig. Új konfigot szeretnék, kérdés, hogy vissza veszik-e a boltban. 1 hetet használtam, napi 1-2 órát. És valószínűleg ott vásárolnám le.

2015. febr. 7. 12:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Most veszel ebbe egy videokártyát mondjuk egy 960-t és jó lesz....
2015. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha 140-bol kepes voltal APU-s konfigot venni játékra akkor már bocs de megérdemelted.
2015. febr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Képzeld én nem azt akartam, de másnak is volt beleszólása és ő meg volt róla győződve, hogy jó lesz. Majd remélem veszünk a VGA-t és akkor használható lesz a gép, mert most a gépem egy 100 ezer forintos gép szintjén van és ha mellé veszek egy videokártyát, akkor 170 ezerbe fog kerülni, de legalább eléri egy 120 ezres gép teljesítményét. SOHA SENKI NE VEGYEN APU-t!
2015. febr. 9. 15:19
 14/14 anonim ***** válasza:
nekem is apus konfigom van amire én használom , még akár játékra is, tökéletes.
2015. febr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!