Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ram bővítés garancia vesztés?

Ram bővítés garancia vesztés?

Figyelt kérdés
Egy fél éve emag ról vásárolt lenovo g510 notebooknak ha magam bővítem a romot itthon az garancia vesztéssel jár? 2 csavart kellene hozzá csak kicsavarnom egyikhez csak úgy fernék hozzá ha egy matricát leszedek. Próbáltam leszedni óvatosan de félig elszakadt így hagytam inkább. Szóval ilyenkor mi van?

2015. febr. 7. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk mi van írva a matricára?
2015. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lajtai László ***** válasza:
Memóriabővítés nem jár garanciavesztéssel.
2015. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az emagnál amúgy is katasztrófa a garanciális ügyintézés. Inkább abba bizakodj, hogy nem romlik el a laptopod, mert rengetegen szívnak az Emaggal.

Amúgy igen, az a matrica valószínűleg azért van rajta.

Ilyen szokott lenni a videókártyák hűtésének rögzítőcsavarjain, tápokon stb.

2015. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lajtai László ***** válasza:
Gyári garancia van a lenovohoz. Nem az emaghoz kell vinni ha elromlik. De kaptál hozzá lenovo garancia jegyet. Hívd fel őket és megmondják hogy garanciavesztéssel jár e.
2015. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Itt van a kép a matricáról, ami a csavart takarja.félig elszakadt de inkább hagytam ,pedig óvatosan akartam.


[link]


[link]


[link]

2015. febr. 7. 18:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, az a gari matrica - ilyen mértékű szakadásnál arra mondjuk már keresztet vethetsz.
2015. febr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De akkor miért írják mindenhol,fórumokban is, hogy a ram és a hdd csere nem jár garancia vesztéssel ????? most akkor szabad vagy nem? elszakadt ez a matrica de nem nyúltam a csavarhoz.de pedig 2 csavart kitekernék és pik pakk kész lenne a mutatvány :s most akkor?
2015. febr. 7. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!