Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a meglevő...

Mi a véleményetek a meglevő számítógép konfigurációmról?

Figyelt kérdés

Processzor: AMD Athlon II X4 640

Alaplap: Asrock N68C-GS FX

Memória: Kingmax 4GB DDR3 1333MHz

Videókártya: Gigabyte Radeon HD 7770 1GB GDDR5

DVD-Író: Samsung SH-224DB/BEBE

Merevlemez: Toshiba 500GB SATA3 32MB 7200rpm

Tápegység: Chieftec iARENA GPA-500S

Számítógépház: M-Tech FM12A-BK BLUE


2015. febr. 8. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
jó lesz ez még 1-2 évig, de lassan a 4 giga memóriát már tanácsos 8 gigára duplázni
2015. febr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Végül is nem annyira rossz, elmegy.

A proci és a videokártya ma már nem számít túl erősnek, a memória is lehetne több, de ha elég neked, akkor jó.

Az alaplap elég gagyi, nehogy 4 modulos FX-et akarj majd rakni bele később.

A táp se az igazi, de azért jobb mint egy Codegen vagy HKC.

2015. febr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó ez így...az alaplap valóban gagyi kategóriás, de gondolom működik. Alsó-közép kategóriába még elmegy, bár lassan inkább alap szintű gép lesz.
2015. febr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az alaplapot kiszeretném majd cserélni, csak még össze kell rá gyűjtenem a pénzt, meg hogy milyet vegyek, azt még nem tudom, jó lenne ha segítenétek a dologba.
2015. febr. 8. 12:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem majd procival együtt cserélj alaplapot, hogy foglalatot is tudj váltani.
2015. febr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De szerintem ez a processzor bőven elég ez a 4 magos Athlon II, a 3GHz még tűrhető, hogy a cache kicsi, az nem olyan nagy oltári, a játékokhoz úgyse nagyon kell, a processzort úgy se cserélem egy darabig, ha majd fogok venni, akkor veszek hozzá egy alaplapot, de ha ez az alaplap elég ehhez a procihoz, most még elég, de elég gyengusz, azért szerettem volna cserélni mert elég gyenge, de ha nem kell cserélni akkor nem cserélek. Szintén úgy mint a videókártya, amivel játszok arra bőven elég.
2015. febr. 8. 12:25
 7/9 A kérdező kommentje:
De ha ehhez a procihoz azért linkelnétek pár alaplapot, ami jó hozzá, azt nagyon megköszönném. A válaszokat meg előre is köszönöm!
2015. febr. 8. 12:26
 8/9 A kérdező kommentje:
Memória, ezekhez a játékokhoz, amivel én játszok arra bőven elég, de ha lesz annyi pénzem az biztos veszek bele egy ugyanilyen ramot és lesz 2x4GB kit.
2015. febr. 8. 12:31
 9/9 anonim ***** válasza:

"3GHz még tűrhető, hogy a cache kicsi"

Nem ezen múlik, teszteket kell nézni. Egy i5 4430 szintén négymagos és 3GHz-es, és ég és föld a különbség az i5 javára.


Ha ez így jó neked, akkor ne cserélj semmit, nem lesz gyorsabb egy alaplap cserétől.

2015. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!