Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A garanciális laptopom már...

A garanciális laptopom már sokadik alkalommal van szervizben. Most azt állítja a szerviz, semmi baja nincs! Miért? Mi ebben a trükk? Kiloptak belőle valamit?

Figyelt kérdés

Sokszor volt szervizben, cseréltek benne több mindent. De legutóbb, érdeklődtem 2 hét után, mi van vele, és a szerelő azt mondta, hogy semmi gond nincs vele! Ők nem találják a hibát, amit megadtam!


Garanciás, gondolom nem kapnak érte jó pénzt, ezért nem javítják meg rendesen.


De miért hazudnak nekem? Mit trükköznek?



2015. febr. 10. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi volt a gond, ami miatt szervizbe kerult?
2015. febr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kijelző gondok, Ők nem látják. Érintőképernyő, ami össze-vissza érzékeli, hogy az ember hozzá nyúl. Többször cserélték a kijelzőt. Most azt állítják semmi baja nincs!
2015. febr. 10. 09:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia.


A szervizben nem lopkodnak. Az ő feladatuk az, hogy a bejelentő által megadott hibajelenséget reprodukálják, és megállapítsák hogy a hiba rendeltetés szerű használat mellett, a gyári szoftverkonfiguráción is előjön e. Ha a bejelentő által megadott hiba (illetve a gyári állapot visszaállítása esetén) nem tapasztalható, akkor vissza adják a gépet javítás nélkül. Az esetleges szoftverváltoztatások miatt bekövetkező instabilitási problémák orvoslása nem a gyártó kötelezettségébe tartozik, a tárolt adatokért pedig a mindig tulajdonos felel, azt számon kérni a szerviztől nem lehet.

2015. febr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, de ez a gond már 3. alkalommal áll fent! Tehát gondolom 2 javítás után elismerték, hogy gondok vannak vele...
2015. febr. 10. 09:09
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha semmi baja miért adtam volna be nekik?
2015. febr. 10. 09:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Kétszer cserélték a képernyőjét!
2015. febr. 10. 09:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szakmaisággal adtam meg a hiba leírását is a szerviznek, hogy összevissza érzékeli, ha az ember hozzányúl, hát nincs min csodálkozni.
2015. febr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!