Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem dolgozik a mikrofonom,...

Nem dolgozik a mikrofonom, mit tegyek? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy új 3.5mm mikrofont és nem dolgozik a laptopomnál. A PC-mnél pedig dolgozik szépen. Laptopomban már eredetileg is van mikrofon, csak az rossz minőségű, és ezért kellene, hogy ez a mikrofon a laptopomnál is dolgozzon. Megpróbáltam már letiltani az eredeti mikrofont, akkor sem dolgozott, meg még pár egyéb dolgot is megpróbáltam amit találtam. Valaki segítsen! Fontos!

2015. febr. 10. 10:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
vezérlőpultban a hangoknál a mikrofon bemenetét válaszd alapértelmezettnek.
2015. febr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem jó, próbáltam már. :/
2015. febr. 10. 11:07
 3/13 anonim ***** válasza:
Hang driver legyen feltelepítve a laptopod honlapjáról, ne a windows beépített driverét használd, mert az csak korlátozott funkcionalitással bír, ilyesmit nem képes kezelni.
2015. febr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Most se lett jobb. :(
2015. febr. 10. 11:45
 5/13 anonim ***** válasza:
Most próbáld emezt bekapcsolni, alapértelemezetté tenni, és a hangerejét is magasabbra állítani 0-nál. És persze mikrofonnak való aljzatba legyen dugva, ne hangszóróéba...
2015. febr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Be van kapcsolva, alapértelmezett, 100% -van a hangerő, a mikrofonba van bedugva. Nem értem miért nem dolgozik :S

De amikor csavargatom a csatlakozóját a mikrofonban, akkor felugrik a hangjel maxra egy pillanatra.

2015. febr. 10. 11:56
 7/13 hypno ***** válasza:
Szerintem sanszos, hogy kombinált (közösített fejhallgató mikrofon)jack aljzat van a laptopodon, ezért szükséged lesz egy ilyesmi adapterre. [link]
2015. febr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Külön van a fülhallgató és a mikrofon ajzat a laptopomon.
2015. febr. 10. 19:42
 9/13 hypno ***** válasza:
#8 Akkor meg hibás az aljzat.
2015. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Lehet, de szerintem nem, mert felismeri a laptopom a mikrofont. :/
2015. febr. 10. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!