Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gamer egeret vegyek?

Milyen gamer egeret vegyek?

Figyelt kérdés
Vennék egy egeret, de nem tudom hogy milyet..Ezt leginkább moba játékokhoz (Dota2, lol) használnám. Különösen csak az érdekel hogy : ne mennyen tönkre 2 éve után, legyenek rajta gombok, mert a moba játékokhoz kellenek, legyen kényelmes és szép.. Persze a 12ezer fölé jó lenne ha nem menne az ár. Köszönöm :)

2015. febr. 10. 22:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Megint egy hülye válasz. Az ilyen embereknek nem tudom mit nem értenek. Mondjátok már el nekem a kérdést nem értitek vagy a választ nem tudjátok leírni?. Rohadt egyszerű a dolog én kérdezek kapom a válaszokat A KÉRDÉSRE ENNYI... A helyet én a kérdésemre idióta beszólásokat és kérdést kapok.. Más a véleményed NEM BAJ, DE NE ÍRD LE, FŐLEG HA HÜLYESÉG. Nem én tehetek róla hogy anyád elvert, mert a gyufával játszottál. Utolsó válaszoló is Aion-nal játszott, de KI NEM SZARJA LE? Az Aion megint csak nem Moba játék. GRATULÁLOK NEKED IS. A normális válaszokat köszönöm :). További válaszokat várok.
2015. febr. 12. 09:45
 12/13 anonim ***** válasza:

A4Tech XL-747H


2 éve szolgál, eddig tökéletesen működött, 1 gombnyomásos DPI váltás (igaz ez mobákban nem nagyon lényeges), 3 extra gomb, összesen 7 programozható gomb (görgő, jobb klikk, és a 3 extra gomb).


Anti-vibrate funkció: ha X magasságban (ez állítható 1-8-ig, nem tudom, lehet, hogy millimétert jelképez? szerintem valami kisebb egység) van az egér, automatikusan "lezár", nem fog ugrálni a mutató.


Súly testreszabható, nekem nagyon jól kézre áll.

2015. febr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod.
2015. febr. 17. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!