Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagyon zúg a gépem. Már...

Nagyon zúg a gépem. Már mindent cseréltem benne amit hangos ventilátor hűt. Cseréltem tápegység hűtést, processzor hűtést, házhűtést, videó kártya hűtést. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindegyiket előtte mielőtt megvettem volna meghallgattam hogy tényleg halk és, és egyiknek sem volt hangja. De amikor beszereltem őket, újra ugyan olyan hangos lett az egész. Pedig minden ventilátor új benne.
2010. febr. 11. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán rosszul fekszik fel az alaplapod és azért zúg ha újprocihűtőt raksz rá. Én még megnézném az összes csavar rendesen be van-e tekerve vagy nincs e valami olyan része a háznak ami a zúgást okozza
2010. febr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A ventilátorok előtti rácson, vagy a proci hűtőbordán áthaladó levegő is kelthet jócskán hangot.

Esetleg a ventilátorok fordulatszámát is lehet csönneknteni, nem biztos hogy folyamatosan 2-3-4 ezres fordulaton kell pörögni, sokat csökken a hangja és az élettartama is nől ezáltal.

2010. febr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat. Sokat segítettetek.
2010. febr. 11. 13:00
 4/8 A kérdező kommentje:
És a Fordulatszámot Windows 7-nél hogy tom állítani?
2010. febr. 13. 02:24
 5/8 Jenci ***** válasza:
Ez a fordulatszám dolog olyan,hogy minden eszköz magának szabályozza.Ha nagyobb terhelést kapnak,megnövelik a fordulatot,majd visszacsökkentik.Nem sok értelme van kézzel belenyúlni ebbe,mert akár el is füstölhetnek a dolgok könnyen.Processzorra legjobb a rézhűtő nagy ventillátorral.Ez biztos,hogy nem fog zajongani.Egyébként meg minél több venti van a gépben annál zajosabb ugye.
2010. febr. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én gépem is zúg:D nem zavar

lehet ez vmi gyártási hiba mer amugy tesomé is

2010. febr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Telepítsd újra a géped vagy boot menüben vedd lejjebb a teljesítményt én mindkettőt megcsináltam aztán már síri csönbe volt.
2014. ápr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gigabyte EP45C-DS3R böhömnagy hűtővel nem zúg. Megkell húzni a csavarokat, ez a gép már van vagy 6-7 éves.
2014. okt. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!