Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik tabletet vegyem a 3 közül?

Melyik tabletet vegyem a 3 közül?

Figyelt kérdés
Sony Xperia Z3 tablet compact , Apple Ipad Air 2 , HTC Nexus 9 ? Más fajta nem érdekel. Ezek közül melyiket érdemes megvenni?
2015. febr. 12. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az iPad mellé szavazok, nekem is ilyenem van és még vagyok vele elégedve. Persze biztosan írnak ajd olyat hogy ezt ne vedd meg stb.
2015. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát így ránézésre bármelyiket mert nem írtad le mire is kellene.. arra hogy a polcon szép legyen bármelyik jó:D de ha felhasználási módot is mondasz talán megválaszolható lesz a kérdés:D
2015. febr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ipad air2 androidod nemakarsz hidd el
2015. febr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1: nem mindegy mire kell. ipad akkor éri meg, ha más apple termékeid is vannak, tudsz szinkronizálni, ami elég hasznos (pl tv-t indítasz ágyból tablettel meg hasonlók).


2: mennyire értesz a számítástechnikához? ha nagyjából érted, mit miért hova kell pakolni, az android jobb választás, sokkal jobban személyre szabható, több benne a beállítási lehetőség. Ha annyira nem értesz hozzá, nem szeretsz vele bíbelődni, akkor apple, hisz kb az összes ugyan olyan, bekapcsolod és azonnal kiigazodsz rajta, kevésbé szabható személyre, viszont akik nem valami nagy számtech zsenik, könnyen kezelhető.


3: az ár. Igen széles a pénzügyi skála a 3 között. 110-től 165ig megy. Ez is eléggé befolyásoló. Meg kéne mondani 1 fix árat, hogy max annyit költenél rá.


4: felhasználás. Mire akarod használni? Mert netezni meg 1-2 filmet megnézni, ahhoz elég egy meze 50 ezres is (csak a mérete miatt, amúgy olcsóbban is van). Vagy valami komolyabb terveid is vannak vele? Játék, munka? Ezt is tisztázni kéne.


Én világ életemben az apple termékek ellen voltam, mivel ugyan azért az árért számomra jobb teljesítményű egyéb termékeket (microsoft, android) tudtam venni. Viszont nem mindenki akar órákig nézelődni, olvasgatni, mire a legtöbb funkciót megtanulja, de legalább is megtalálja, ha szüksége van rá. Eddig nem volt olyan androidos mobilom, aminél ne kellett volna pár óráig tanulmányoznom, hogy kb mindent megtaláljak és kezelni tudjam, van akinek nincs kedve/tapasztalata ehhez, annak nagyon jó az apple, azt egyszer kell megtanulni használni.


Amit mondjuk nem írtál de a feljebb írt árzónába beleesik:

Samsung T805 Galaxy Tab S 10.5 LTE 32GB


De persze rajtad áll, te mit szeretnél. Android se harap, csak idő kell hozzá.

2015. febr. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!