Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop egér? (Lejebb)

Laptop egér? (Lejebb)

Figyelt kérdés

Hali.

Lenen egy kis problémám a hp laptop egeremmel.

Nem használtam azóta amióta megvettem, vettem hozzá usb egeret.

A lényeg mikor xp volt a gépen kifogástalanul működött.

Most windows 7-et raktam fel a napokban és arra lettem figyelmes, hogy a bal gomba nem működik csak a bal ha a windowsba belépek, de ha a bisoba lépek be ott nem is kell kattintanom csak húzom a kis padon és kattint automatikusan.

AZ egérrel lenne valami és vigyem szervizbe?

Vagy esetleg ezt a windows 7 okozta?

Köszönöm a válaszokat


2010. febr. 11. 16:12
 1/3 A kérdező kommentje:

elnézést a helyesírásért nem rég keltem fel, újra fogalmazom.

Szóval a jobb gomb kifogástalanul működik de a bal nem.

Hozzá se nyúltam a beépített egeréhez a laptopnak és most nem működik a bal gomb, nem lehet klikkelni vele, ugyan akkor ha a bisoba belépek csak azt lehet ott használni ott csak húzom és klikkel magától.

Lehetséges , hogy a windows 7 kavart be neki?

Vagy vigyem szervizbe?

Köszönöm a válaszokat előre is

2010. febr. 11. 16:16
 2/3 anonim válasza:
Nagyon valószínű, hogy az egérrel van a baj. próbáld ki, kérj kölcsön egy havertól egy egeret és meg is bizonyosodtál a problémáról:p
2010. febr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Számomra másodjára is zavaros a kérdés,de ha a tapipaddal van gond,azt itt lehet orvosolni.

[link]

2010. febr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!