Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jól van ez a konfig összerakva...

Jól van ez a konfig összerakva? (játékra elsősorban)

Figyelt kérdés

Valakinek talán ismerős lesz, mert már kérdezgettem 1-2 embert itt ezzel kapcsolatban. (Tőlük ezennel is elnézést kérek) Ha valaki ugyanennyi pénzért tudna jobban összeállított pc-t, szívesen fogadom. (max. +5 ezer)


[link]



2015. febr. 15. 19:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Úristen, egy bios frissítésbe nem fog belehalni senki sem, nehogy már a bios verzió alapján vegyetek alaplapot, frissíteni egy dedós is tudja.
2015. febr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 halalfalo ***** válasza:

"Úristen, egy bios frissítésbe nem fog belehalni senki sem, nehogy már a bios verzió alapján vegyetek alaplapot, frissíteni egy dedós is tudja."


Igen, de ha jól tudom, ahhoz már egy jól működő proci kell. Szóval szerezzen egy kompatibilis processzort, amivel felfrissíti a BIOS-t, hogy berakhassa a 4460-at. Így már nem is olyan könnyű.

De tényleg kicsi az esély, hogy nem megy. Csak semmit nem bíznék a véletlenre, én is szívtam már vele.

2015. febr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
17%
8 GB ram alá nem mennék és még az se elég inkább rakj bele egyből 16 GB-ot nekem a 8 se volt elég
2015. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!