Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya vásárlásnál mire...

Videókártya vásárlásnál mire kell odafigyelnem? Mit ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Lány vagyok ezt szeretném közölni, ha valamilyen butaságot írnék javítsatok ki, vagy szóljatok, hogy mit felejtettem ki. Néha a szabadidőmet játékokkal töltöm, és van 1-2 régi játék, amit szeretnék kipróbálni, de a videókártyám édeskevés hozzá. Legalábbis a legtöbbnél. Van, hogy 2006-os nem indul, de egy 2009-es igen és ezért szeretnék azért legalább egy átlagos állapotot elérni.


Nem akarok egetrengető kártyát, csak egy átlagosat, amivel legalább a régi jó (pl. TDU 1) játékokat élvezhetem, úgyhogy kb. 10-15 ezer forintot szánnék rá.

Gépem:

Dell Inc. Modell OptiPlex 755

Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7300 @ 2.66GHz

2 GB RAM

32 bit windows 7

Nos és hát a videókártya:

Intel(R) Q35 Express Chipset Family 256 MB

Amit mindenképp szeretnék leváltani.


Előre is köszönöm.



2015. febr. 15. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól látom integrált a vidikari. Egy nvidia gt 610 vagy 720 biztos vinné a régebbi játékokat.
2015. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt a videó"kártyát" leváltani nem, csak kiváltani tudod lévén az alaplap szerves része. Én használtan néznék hozzá egy nVidia gt 730-ast pl. Hardveraprón nézz körül.
2015. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor, ami van nem tudom eltávolítani, ha jól értem? És ha veszek egy videókártyát, akkor átvált rá a gépem, vagy ki kell kapcsolni a jelenlegit?
2015. febr. 16. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Kivenni nem tudod, mint irtam az alaplapra van gyógyítva. Az új vga úgy fog működni, hogy beteszed, feltelepíted a típusához szükséges drivert, át dugod rá a monitort és boldogság.
2015. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :)
2015. febr. 16. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!