Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Steelseries Rival vs Steelseri...

Steelseries Rival vs Steelseries Sensei RAW vs Razer Deathadder Chroma?

Figyelt kérdés
Nos, a mostani egerem megadta magát úgy tűnik ( Roccat Kone [+] ) volt. A fenti egerek valamelyikén gondolkozok , hogy megveszem. Nem tudok dönteni a Steelseries egerekről semmi tapasztalatom nincs , de úgy hallottam jók és olcsóbbak is valamivel. Razer valamivel drágább , de nem tudom megéri -e. Valakinek valami pozitív vagy negatív tapasztalata van-e eme egerekről? Melyiket választaná és miért?

2015. febr. 19. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyan régi a kérdés, de azért írok! Én Steelseriest használok! A legelső komolyabb egerem egy Kinzu V2-es volt ami egy elég fapados gamer egér, de meg kell, hogy mondjam ég és föld a különbség a közönséges egerekhez képest! Kényelmes, jó fogása van egyedül a görgője volt egy kicsit "gagyibb", de a gombjai félelmetesen precízek voltak. Sok tesztben ócsárolták az érzékelőjét, de én abból semmit nem éreztem. Persze hozzátartozik az is én nem CS-re használtam hanem főként WoT-ra ami egy "lassabb" játék ott inkább a finom precíz célzás számít és nem a gyorsaság! Arra meg tökéletes volt! Alátétnek egy QCK egérpadot használtam és úgy siklott rajta (ahogy Mucsi mondaná) mint ha sz*ron csúszna! Azonban 2 év után tönkrement sajnos pont a garancia lejárta után! Nem tudom ez most a véletlen műve vagy direkt ennyire tervezték. Mindenesetre kb 2 hete szintén egy Steelseries mellett döntöttem ez pedig a Rival 100. Ez is fapados egér és meg kell mondjam mivel hozzá voltam szokva a Kinzuhoz most még egy kicsit fura! De már kezdek ráérezni és szerintem legalább annyira fogom szeretni mint az elődjét! Szintén kényelmes jó tapintású és fogású egyedül a görgő feletti gomb nem jön be annyira mert kicsit messze van a görgőtől és kicsi. De ez elhanyagolható! Érzékenységével szintén semmi probléma. Nem akad nem csúszik túl szerintem pedig sok tesztben oltották e miatt. Remélem nem fog ez is 2 év után tönkremenni.


A kérdésedben lévő egereket nem próbáltam még! Sok teszt van róluk! Ha jól tudom a Rivalt az egyik legjobb gamer egérnek tartják sok jót hallani róla és sok profi játékos szereti! A Sensei Raw a Sensei "butított" változata! Ha csak fele annyit tud mint a nagy öreg akkor már elég jó! Tudtommal ez is kényelmes, precíz jól kezelhető és könnyen testre lehet szabni! A Razer egerekkel nincs tapasztalatom, de tény, hogy a legnagyobb gamer márka! A Chroma igazából a Deathadder dizájnosabb változata mivel 16millió szín megjelenítésére képes, de ez szerintem csak külsőség. Drágább mint a Steel egerei, de tudásra nem tud többet! Beállításoknak a végtelen tárháza van ennél is, de úgy tudom a mikro kapcsolók hajlamosak elhasználódni! Igazából a dizájnon kívül nem nyújt többet mint a Steelseries két egere. Én a Rivalt ajánlanám, de ezt neked kell eldöntened!

2016. febr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!