Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP laptopban lévő AMD Radeon...

HP laptopban lévő AMD Radeon HD 8600m videokártya miért dobja le az illesztőprogramját?

Figyelt kérdés
Automatikus telepítéssel nem is települ, manuális telepítés után pedig leáll hibaüzenettel. Szerintem rossz a kártya, szerviz szerint jó. Elindítani azonban ők sem tudják. Szerintetek mi az igazság?

2015. febr. 20. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha gonosz akarnék lenni, azt mondanám, hogy az egyetlen baja csupán az, hogy AMD. De mi az, hogy a szervizesek se tudják használni, de szerintük jó? Mi a jó benne akkor?
2015. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van. Én is utálom az AMD cuccokat. A laptop a vejemé. Garanciális és Pesten javítják. Most alaplapot cseréltek benne, pedig szerintem azzal semmi gond nem volt. A videokártya a rossz, de szerintük nem. Telefonon meg nem tudok szerelővel, csak ügyfelessel beszélni.
2015. febr. 20. 20:44
 3/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Esetlegesen rossz illesztőprogram (nem a kártyához való) vagy a kártya nem az aminek nevezve van. (Ezért nem jó hozzá az illesztőprogram)


Nézd meg a kártya hardverazonositóját és az alapján keress egyet a googléban.


Hardverazonositó :


Inditsd el az eszközkezelőt Futtatás\Keresés : devmgmt.msc vagy számitógép jobb egér Tulajdonságok\Eszközkezelő.


Keresd meg a videókártyádat az eszközkezelőben, kattint kétszer a videó kártyádra, előjön egy ablak, abban a "Részletek" fülön van egy leengedhető ablak, oda válaszd a "Hardverazonositókat". Válaszd ki az elsőt majd CTRL+C, másolás, aztán a googlének beilesztés.


Sok sikert.

üdv.

2015. febr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jó ötletet adtál. Megpróbálkozom vele.
2015. febr. 20. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!