Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Siasztok! Pc-t akarok összerak...

Free1985 kérdése:

Siasztok! Pc-t akarok összerakni, intel proci mellé mit érdemes rakni geforce vagy radeont, vagy mindegy? Utánna néztem de konkrétumot nem találtam. Amit olvastam onnan azt szűrtem le hogy nagyon nincs jelntőssége!

Figyelt kérdés

2015. febr. 21. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Procitól és pénztől függ! :)
2015. febr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy milyen videókártyát teszel a gépbe, nem függ a processzortól (legalábbis a gyártója nem). Mindkettő jó minőségű, és a kártya konkrét típusán általában több dolog múlik, mint azon hogy Nvidia vagy AMD. Az Nvidia kártyák azonos teljesítmény mellett kicsit drágábbak szoktak lenni, ezt vedd számításba, ha fontos.
2015. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 rantotthusi26 válasza:
egy radeon r7 260x vagy vele megegyezo nvidia 2gbos tokletes vagy egyel felette levo r9 270 nel jol ellennel egy ideig termeszetesen lehet nvidia isde ennel alabb ne add
2015. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!