Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Crucial RAM, vagy inkább más?

Sieben kérdése:

Crucial RAM, vagy inkább más?

Figyelt kérdés

Egy elég jó kategórába tartozó 2×8 gigás ddr3 ramot szerettem volna venni, s meg is találtam az 1866 Mhz-s Crucial Ballistix Sport Kit CL10-et, ami kb 44ezer forintba kerül.

Mikor ezt elmondtam az egyik hozzá értő barátomnak, ő abszolút le akart engem beszélni a Crucial ramokról, mivel ő már sok rosszat tapasztalt velük kapcsolatban. Helyette inkáb a pár ezer forinttal kevesebb, 1600 Mhz-s Kingston és Corsair márkát javasolta.


Ti mit gondoltok a Crucialról? Válasszam az 1866 Mhz-s modelljét, vagy inkább maradjak a bár 1600 Mhz-s, de ,,megbízható" márkájú ramoknál?

(Kingston HyperX Fury Blue Series CL10 Kit

Corsair Vengeance Kit Red)



2015. febr. 23. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

1866 és 1600 között a különbség kb semmi észre sem veszed

azt már inkább észreveszed hogy Kitben veszed vagy sem

inkább vegyél egy Kingstont vagy corsairt de a G.skill is nagyon jó Crucial-ról még nem is hallottam.

2015. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Kingston-t vegyél!
2015. febr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1866 MHz és 1600 MHz között nem lehet érezni a különbséget csak APU-s processzoroknál és még érdemes arra figyelni CL9-es időzítése legyen a Crucial ramokat nem nagyon ismerem de én inkább a Kingstont, Corsairt és a G.skill ramokat venném.


[link]


[link]


[link]

2015. febr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Corsair Vengeance
2015. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A Kingston 99,9% támogat szinte minden alaplapot! :)
2015. febr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 meszike91 ***** válasza:
Jó márka a Crucial, elvileg jól bírja a tuningot. A Prohardver ram-os topicjában is ajánlják. De egyébként a Kingston és a Corsair is jó. Vedd azt amelyik szimpatikus.
2015. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!