Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a külömség az olcsóbb és a...

Mi a külömség az olcsóbb és a drágább HDMI kábelek között?

Figyelt kérdés

2015. febr. 24. 15:27
 1/8 anonim válasza:
Nekem az Auchan-ban egyszer valami olyat mondott az egyik szaki hogy az egyik aranyozott a másik nem meg valami olyan is volt hogy az egyik jobban szigetelt a külső jelektől meg ilyenek
2015. febr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tengor ***** válasza:

Az aranyozás az 99% parasztvakítás 1% minőség. Ugyanakkor a szaki jó helyen tapogatózik, a szigetelésen szoktak spórolni, illetve a robosztusságon (gagyi kábel hamarabb tönkremegy, ha ki-behuzigálod a készülékekben).

A másik viszont, hogy mivel a HDMI digitális jellel dolgozik, a szigetelés kb mindegy. Ha van kép, akkor az ugyan olyan minőségű, mint a jobb kábellel.

2015. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kösz, tehát akkor nyugodtan vehetem az olcsobbat igaz?
2015. febr. 24. 15:40
 4/8 Szirty ***** válasza:
Szigetelés helyett én az árnyékolás vagy zavarvédelem szavakat használnám.
2015. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tengor ***** válasza:
#4, köszi a pontosítást! Jelezni fogom a GYK-nak, hogy a munkaidőm vége felé, tőlem már ne fogadjanak el válaszokat, mert ilyen hülyeségeket írok :D
2015. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szirty ***** válasza:
Sajnálom hogy a szigetelés teljesen mást jelent (villamos szempontból). Én kérek elnézést hashmark ötös!
2015. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ha ennyire unatkoztok akkor várlak titeket a következö kérdésemnél is egy videókártyával kapcsolatban :)
2015. febr. 24. 18:20
 8/8 Tengor ***** válasza:
#6, nem, maximálisan igazad van! Tényleg elírtam. A meló vége felé már kezdek fáradni.
2015. febr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!