Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Táppal kapcsolatos kérdés?

Táppal kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy egy FSP FSP400-60APN -as tápra rá tudok kötni olyan videókártyát aminek két 6 pines tápcsatlakozó kell?

2015. febr. 25. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem oda már valami erősebb tápegység kell, de majd megmondják a jobban hozzáértők itt.
2015. febr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Molexrol atalakitoval igen. Viszont eselyes,hogy keves lesz hozza az a tap.
2015. febr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért egy 5850-est csak be tudok rakni mellé.
2015. febr. 25. 11:48
 4/7 anonim ***** válasza:
A hivatalos infók alapján minimum 500W-os tápegység kell a kártyának, szóval szerintem keress egy erősebb tápot. (Közeli árban van pl. az FSP Hyper 500-as. Annak van két 6+2 pines csatlakozója is.
2015. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A táp az megvan, amúgy ahogy néztem a tesztekben a videókártya a teljes rendszerrel együtt 230w-nál megállt.
2015. febr. 25. 13:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok pontosat mondani, + azt sem tudom hogy a géped többi része mennyit "eszik". Meg hogy a kártyád mennyire van gyárilag túlhúzva, bizonyos széria elemek részenként többet/kevesebbet fogyasztanak. A referencia kártya 151W-ot eszik.
2015. febr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Bőven elbirja, nem kel cserélned, kivétel lene valami extrém fogyis cpu extrém huzva... De azt a cpu t vga nélkül se birná el táp...
2015. febr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!