Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudhatom hogy rossz az...

Honnan tudhatom hogy rossz az alaplapom? és hogyan lehet frissíteni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 25. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha az alaplapod rossz, azt könnyen észre lehet venni, mert az durva hibákat csinál, de általában konkrétan el se indul a gép.

Frissíteni... gondolom a bios-t szeretnéd. Meg kell nézni a biosban a jelenlegi verzió számát, felmenni az alaplap gyártó oldalára, letölteni az újabb verziót, ha van, aztán keresni hozzá telepítési instrukciókat. Általában rendes telepítőt adnak hozzá, de előfordulhatnak mókásabbak is.

2015. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sípolni is szokott a gép ha szar az alaplap.
2015. febr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
videókártya és talán a processzor nem hozza a formáját, amit nyújtania kéne pedig újak, ez gondolom alaplap hiba lehet.
2015. febr. 25. 20:17
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Tapasztalatom az, hogy mindig hardverben, meg vírusokban, meg a holdállásban keresik a felhasználók elsősorban a hiba okát. A másik kedvencem itt az oldalon a frissíts drivert válaszok. Pedig az esetek 90%-ban szimpla szoftveres probléma, vagy agyon szemetelt gép szokott a háttérben állni. Előbb szűrd ki ezt, aztán kell a többin gondolkodni.

2015. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kiszűrtem. windows újrarakás (xp, 7), driverek legfrissebbre stb stb de semmi eredmény. jó is lenne.
2015. febr. 25. 20:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen alkatrészekről van szó, és mi a "várt szint"?
2015. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ahogy írtam fentebb pl. újabb videokártya, HD 4670

régi na de nekem Geforce 8500 gt-m volt. és cs 1.6 van hogy 30 fps alatt van. vicc. proci meg gyakran magas használaton de ugrál épp úgy mint az fps szám játékokban..%

2015. febr. 25. 20:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert az a videókártya elképesztően gyenge.


https://www.youtube.com/watch?v=nnlLrxKFrIc


Itt a videó. Minden minimumra húzva, akad mint a szemét.

2015. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ez Global offensive ha jól írom. 1.6 még egy kávéfőzőn is megy, no meg láttam én már bf4-et is működni ezzel a kártyával.
2015. febr. 25. 20:50
 10/10 A kérdező kommentje:
linkelt videóban érdemes megnézni hogy a feltöltő nem normális :DDD leírásban ott a gépe.
2015. febr. 25. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!