Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Azt irja az everest home a...

Martin2219 kérdése:

Azt irja az everest home a videokártyámra hogy standard vga grafikkarte 16 mb,16 ez komoly?

Figyelt kérdés
még azt is irja,hogy a cpu -m tipusa ismeretlen,meg az alaplap neve,de multi cpu hoz amd dualcore-ir,ram 3 giga,de igazábol itt a videokártyán van a hangsuly,mert nemfut el semmilyen játék, meg valahogy nehezen hiszem el hogy 16 mb van benne,folyamat játékoknál azt irja direct x 9.0 szükséges de már feltelepitettem,amikor a filmet is nézem akkor meg olyan mintha hulladék lenne a felbontás,(kockás) valamit esetleg tudtok ajánlani? olyanokat is hallotam már,hogy lehetséges örega videokártyám és a win 7 nem támogatja az illesztö progiját vagy valami ilyesmi,segitsetek kérlek
2015. febr. 28. 14:44
 1/9 A kérdező kommentje:
probáltam utánna nézni interneten,aztirták az ilyen laptopokba amd x1200-as a tipus,de ha egy illesztö program frissitést töltök le a hivatalos oldalrol,ott meg azt irja X1xxx
2015. febr. 28. 14:48
 2/9 anonim ***** válasza:

-vagy lehet hogy az EVEREST öreg a gépedhez? És ezért nem ismeri?

-Töltsd le a legújabb AIDA64-et (az Everest utódja 2010-től) és azzal nézd meg

[link]

2015. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tengor ***** válasza:
Azért így X1xx, mert az jó X1200-ashoz és X1600-ashoz is. Tedd fel a megfelelő drivert!
2015. febr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
sajnos ez a program is ezt irja :(
2015. márc. 1. 11:46
 5/9 Tengor ***** válasza:
Milyen program és mit? Feltetted a drivert?
2015. márc. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem találok hozzá illesztö progit,csak az amd.com-on ott egy progit használ ami megkeressi elvileg a nekem való illesztö progit,de nemváltozott semmi
2015. márc. 2. 13:37
 7/9 Tengor ***** válasza:
Milyen videókártya van a gépben?
2015. márc. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
x1200..
2015. márc. 16. 09:16
 9/9 Tengor ***** válasza:

[link]

Manually Select Your Driver

Desktop

Radeon X series

X1xxx

És oprendszer

2015. márc. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!