Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pc összeállítás (játékra) help?

Pc összeállítás (játékra) help?

Figyelt kérdés

300 ezerért szeretnék összerakni egy teljesen új gépet és ebbe kérném a segítségeteket.


Amik kellenének:Alaplap,Processzor,Memória,Videokártya,Merevlemez,SSD,,Billentyűzet,Ház,Táp,Processzor hűtő. Ezekre van 300 ezrem.(max 320)


Eddig amik fixen lesznek:


Videokártya:gigabyte gtx 970 (melyik jobb és melyik éri meg a sima vagy a g1 gaming?)


Merevlemez:WD Blue 1TB 7200rpm 64mb


SSD:SAMSUNG 250GB 840 EVO


Billentyűzet:GENIUS KB-110X


Ház:CORSAIR Carbide Series 300R


Amikre tippem van csak de nem tudom hogy jó lesz-e:


Processzor:Intel core i5 4460


Memória:CRUCIAL 8GB Ballistix Sport DDR3 1600MHz CL9 KIT


A többit nem tudom hogy milyent kéne.

Várom az ötleteket és köszönöm előre a válaszokat!



2015. febr. 28. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

g1 gaming valamivel gyorsabb.


i5 4460

cooler master 212 evo hűtő

asrock h97 alaplap

corsair, hyperx, vagy akár crucial ram

gigabyte gtx 970 g1 gaming

wd10ezex

250 gb samsung 840 evo

chieftec ctg 500

sharkoon vg4-v ház

legolcsóbb 2k-s bill.

2015. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A személyes véleményemet mondom, nem feltétlenül szakmai, de én így csinálnám. Aztán nem kell persze megfogadni amit mondok, ezek is csak ötletek.


Én inkább nem vennék 24 ezer forintos házat, hanem feleennyiért pl. egy Zalman Z3-at, és az SSD-t is kihagynám. A plusz pénzből pedig inkább tennék bele egy tuningolható 4690k-t egy Z97-es alaplappal, és egy Black sorozatú merevlemezzel, illetve természetesen egy hozzá illő minőségi táppal.


Ui.: időközben kiszámoltam, SSD-vel együtt az általam mondott konfiguráció iponon 322 ezer forintba kerül, anélkül -35 ezer forint.

2015. febr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!