Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop, fekete képernyő, mit...

Laptop, fekete képernyő, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Olvastam sok helyen, hogy fekete marad a képernyő, és alaplap hibás, viszont nekem be is jön a windows logó, tölt is, és amikor azt asztalt hozná be, akkor marad sötét alt+ctrl+del-re reagál, akár elő is tudom hozni a feladatkezelőt. Van rá valami megoldás? Vagy legalább adatokat letudom róla szedni? A feladatkezelőből ugye eltudom indítani a futtatást, úgyhogy ha onnan lehet parancsokkal valamit csinálni, akkor az is jó lehet.

2015. márc. 1. 21:45
 1/5 anonim válasza:
Hasonló problémám volt, csak én abszolút semmit nem tudtam kierőszakolni a gépből, még egy feladatkezelőt sem. Kétszer cserélték ki az alaplapot, nem hozott változást. Aztán kiderült, hogy a videokártyát kellett kicserélni (a gépem iszonyat gyorsan melegedett, így a szakisrác szerint gyakorlatilag szétégette a videokártyát). Szervizben jártál már vele?
2015. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Első válaszoló vagyok.

Egyébként a szervizben ha minden kötél szakad és nem tudnak vele mit csinálni, az adatokat kérheted, hogy mentsék le neked.

2015. márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még nem, nem nagyon szeretném hanyagolni, mert munkához is kéne, és telefonon nehezebb lenne ezeket megoldani. Vagy legalább valami ideiglenes megoldás is elég lenne, hogy legyen időm pótolni.
2015. márc. 1. 22:10
 4/5 Tengor ***** válasza:

Nem hardveres hibának tűnik. Szerintem nem indul el az explorer. Próbáld meg futtatásból indítani az explorer.exe-t!

Ha elindul, akkor valami megakasztja a betöltését. Az automatikus indítás helyein kereshetsz oda nem való alkalmazásokat, amik a gixert okozzák.

Ha nem indul, akkor talán hibás.


Egy újratelepítés valószínűleg megoldja a problémát.

2015. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elindítottam, a futó alkalmazások közé oda is tette, de semmi változás, és pár másodperc múlva eltűnt, úgyhogy gondolom be is záródott.
2015. márc. 2. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!