Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik lesz megbízhatóbb...

Melyik lesz megbízhatóbb párosítás egy laptopban? Van két modell, ami a következő processzor - videókártya "párosításokat" kínálja, de vajon melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

1. (Lenovo) AMD FX-7500 (2100) és 2GB AMD Radeon R7 M260DX

[link]


2. (Asus) Intel Core i3-4030U és NVIDIA GeForce GT 840M 2GB

[link]



2015. márc. 3. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:

énis ebben az árkategóriában nézelődök most, és én a Z50-75 mellett döntenék:)

talán az fx a 4mag/4szál miatt jobb döntés + magasabb az órajel is, a videókártyák pedig nagyjából egy szinten vannak, az r7 egyedüli előnye hogy 128 bites :) az asusra ellenben 2 év garancia van, míg a lenovo esetében ez csak 1 év. + ha van rá keret inkább 8gb rammal venném:D

remélem segítettem

2015. márc. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első vagyok:

lenovo: fullhd +

asus: 1366x768 -

2015. márc. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Nagyon hasznos volt a tanács, remélem a géppel is meg leszek elégedve.

Kérdezném még, hogy van-e különbség, hogy 8GB memóriával veszem, vagy 4GB memóriával gyárilag + rakatok bele még egy 4GB-os (ugyanúgy 1600MHz-es) memóriát? Mert ehhez ennyire már nem értek, viszont azt látom, hogy az utóbbi variáció olcsóbban megúszható...

2015. márc. 3. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyanúgy kell működnie:)
2015. márc. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nagy kérés lenne ha írnál majd pmben egy véleményt ha megvetted? én hónap közepe-vége fele tervezem megvenni :D
2015. márc. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!