Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van? Bekapcsolás után...

Molotow kérdése:

Miért van? Bekapcsolás után elsötétül a monitor?

Figyelt kérdés
Gépcserém volt, régi gépet levittem muternak,bekötöttem és windows töltés után elsötétül a monitor. Régi dobozmonitor, Vga-ba van dugva. Bios, mindent látok, csak mikor felállna az asztal egyszerűen elsötétül, a led pedig zöldről pirosra vált mint ha altatnám. Mi lehet a gond? Jól van minden összedugva. Lehetséges hogy a felbontást nem bírja és ezért sötétül el automatikusan? Köszi a válaszokat.!
2015. márc. 3. 17:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
41%- os akkor magyarázd már meg ha eddig ment rendesen akkor egy monitorcsere miatt miért melegedne túl a videokártya? Ne legyél már hülye.
2015. márc. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Addig ment még rárakta a windowst még nála. :) Feltett egy Drivert nem indította újra akkor csak mikor rákötötte a muteréknál. A driver rossz vagy spéci emelt órajeles vagy valami ilyesmi. Képzeled velem volt olyan ia hogy egy linux disztrót telepítettem és telepítés közbe szilánkozott a kép. Majd magába a rendszerbe is. Win alatt nem csinálta. Mint kiderűlt a nyílt driverben a vramok kaptak egy szép 100Mhz pluszt. Ez még a 6800GT idejében volt akkor még 100 mhz órajel emelés halálos is lehetett. :) Nem úgy mint most. Na de mind1 nem épp vág a témába, mert itt gpu-ról csacsogtam. A lényeg hogy ez is lehet AKÁR.
2015. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Meg van, jó lett. Kivettem a Vga-t és alaplapiba dugtam. Vga-val csökkentett módban beengedett, de normálban megint azt csinálta, F8-meg elő se jött. De jó lesz így neki úgy sem kell Vga
2015. márc. 3. 18:38
 15/15 A kérdező kommentje:
Ja és a színekkel is probléma volt. Fekete fehér volt, most jó lett az is. Köszi az összes választ :)
2015. márc. 3. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!