Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehet, hogy képernyő...

Mitől lehet, hogy képernyő lehajtásánál nem tudom alvó állapotba tenni a laptopom? Helyette hibásan kikapcsol a gép, pedig alvó állapot van beállítva a lehajtáshoz.

Figyelt kérdés

Eddig amikor lehajtottam a laptopom, akkor szépen lement a gép alvó állapotba, de egy pár napja ezt már nem tudja megcsinálni. Helyette tovább zümmög, majd egy kis idő után kikapcsol. Mikor legközelebb bekapcsolom, akkor azt írja, hogy hibásan lett leállítva.

Energiagazdálkodásnál Alvó mód van beállítva a képernyőfedél lecsukásához.

Mi lehet a gond?



2015. márc. 6. 01:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Tápellátás.Alvó üzemmódban is szüksége van a ramnak energiára ha ez megszakad egy pillanatra akkor egy szabálytalan leállítás jön létre.A fejtörést nálam az okozza hogy ez asztali gépeknél szokott előfordulni rossz táp esetén vagy túlterhelt táp esetén.Laptopnál az aksi nem hagy ki hacsak nem zárlatos és a töltőt túl nem terheli...
2015. márc. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat. A laptopomat még 2010-ben vettem, talán ennyi idő alatt már gondok lehetnek a táppal.
2015. márc. 29. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!