Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik egér a legjobb választás?

Melyik egér a legjobb választás?

Figyelt kérdés
USB-s vagy PS2-es, és milyen márka? Max 1500Ft értékűre gondolok.
2015. márc. 7. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:

USB-s szerintem megbízhatatlanabb. Nekem egy hónapot bírt, elolvadt a csatlakozója, vagy mije... :) De két hét múlva megtudom miért is olvadt el, szóval...

Én asztalin jobban szeretem a PS2-est, laptopon az USB-set. A PS2-es szerintem kitartóbb, jobban bírja. :)

2015. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ennyiért egy usb-s genius egér szerintem tökéletes lehet.
2015. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

# 1

Megnyugtatlak, nem azért mert USB-s volt.


Ennyiért hacsak nem valami olcsó(és használt) MS vagy Logitech egeret veszel, sz*r lesz, bár gondolom alap használatra kell, nem HC fps gamer vagy.

2015. márc. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azért olvadt el mert a verzió a gépedben egy gagyi táp van ami túl terhelődik és forosdik az egér kábel mellete volt b verzió minőségtelen műanyag megolvad mert az egész géped melegszik.
2015. márc. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocsánat "A. verzi,B.verzió"
2015. márc. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Asztali géphez kell. Szoktam játszani is, de nem vagyok vérbeli kocka. Egyébként eddig is gagyi egereim voltak, csak ps2-esek. Régen olyat hallottam, hogy az USB-s egerek lassabbak ezért nem mertem még kipróbálni, de ahogy szétnéztem neten, többségben USB-seket lehet kapni. Azon gondolkodtam én is, hogy egy USB-s Genius megteszi. Köszönöm a válaszokat! :)
2015. márc. 8. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!