Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az jelent szerintetek valamit,...

Az jelent szerintetek valamit, ha a már meglévő 1GB ram mellé, teszek még 1GB ot?

Figyelt kérdés

Nem egy mai gép, de internetezésen kívül nem sok mindenre használom már, de van, hogy így is is néha nagyon lassú és néha le is fagy!

Nem igazán vagyok annyira nagyon otthon a témában, de van, hogy a feladatkezelőben a lapozófájl durván meghaladja az 1 gb ot!


Windows Xp sp3

asus m2v mx se

AMD sempron LE-1100

1.90 GHz, 1GB RAM



2015. márc. 8. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Mehet bele +1GB ram, de csodát ne várj tőle.
2015. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem! nem is azért, csinálnám, de azért remélem, hogy észre lehet majd venni!
2015. márc. 8. 17:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Halottnak a csók, ma már 2 gigabyte is kevés az internetezésre, 4 GB a belépőszint. Sajnos a Flash, Java és más interaktív tartalmakkal nagyon elszaladt a ló - 1 Gb is elég kéne hogy legyen nekik (hiszen 2005-ben is elég volt a YouTubenak), de ahelyett, hogy a programozók optimalizálnák a kódjaikat és a webszerkesztők szabvány szerint írnák az oldalakat mindenki összecsap mindent és kis túlzással arra játszanak, hogy mennyire tudják leterhelni a számítógépedet.
2015. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Xp-nek jót tesz a 2GB. Lapozófájlt be is állíthatod fix-re pl 512-re. Xp karbantartást igénylő rendszer. cClenaner, töredezettség, visszaállítási pontok, megjelenés: (legjobb teljesítmény+betűtípusok simítása+megjelenési stílusok használata)...pl elég jól gyorsíthat.
2015. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát azért 4GB már nem tennénk ebbe a gépbe, de azért, gondoltam, hogy ha 1GB kicsit kevés akkor 2GB hátha észre lehetne venni a teljesítményen!
2015. márc. 8. 17:52
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg sztem felesleges lenne a 4GB mert nem szoktam rajta játszani meg semmi ilyesmi, egyébként úgy, ahogy még így is lehet használni evvel az 1GB al youtube is elindul, csak most már nagyon szaggat laggol meg lefagy, és azt gondoltam, hogy ha van benne még 1GB akkor lehetne még normálisan használni!
2015. márc. 8. 17:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Normálisabban inkább. Vagy használj vlc-t youtubehoz.
2015. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 csacsi2 ***** válasza:
1.5 -ről 2 gb-ra most bővítettem, mert tönkrement az egyik a kettőből. Annyival jobb hogy pl ha firefoxot nyitvahagyom mellette futhat a hírolvasó és photosop-ot is használhatom. Eddig be kellett zárni mert ha elfogyott a ram képszerkesztés révén, akkor befagyott a firefox.
2015. márc. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csacsi2 ***** válasza:

youtube az egyidejű betöltésektől (pl kommentek+lejátszás+bufferelés egyidőben) akad. Ill a bufferelése a videonak csak részleges. Együtt megy a lejátszással ezért akad. a Dash playback-et kell letiltani, így teljes tartalmat betölti, így nem akad a video lejátszása. Hardveres gyorsítást meg ki kell kapcsolni ha nem kompatibilis a videokártyával.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__66..


[link]

[link]

[link]

2015. márc. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!