Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Auto korrekció elcseszte a...

BélaXY7 kérdése:

Auto korrekció elcseszte a monitorom, miért? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Samsung LCD monitorom van. Nem régen újra tettem a gépet. Nem volt semmi gond. Mikor felbontást változtatok automatikusan korrigálja a képet. Ma véletlen megnyomtam az auto korrekció gombot és a bal sarokból kiindulva egy 5-5 centi függ-vízszintesen eltolta a képet. Nem lehet vissza állítani. OSD menüben vertikális 255 értéken van nem megy semerre sem. Horizontális se 0-255 közt hanem 40-60 közt állítható. Az optimális 1440*900as felbontáson vagyok. Ha átteszem kisebbe akkor rendben van.

Ha rádugom a laptopot akkor működik az auto korrekt rendbe rakja.

HD 6670es VGA-m van. 1 éves nem hinném hogy baja lenne. Újra tettem a driverjét próbáltam mindent. Szar... mi lehet a gond?



2015. márc. 9. 11:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyi hogy ha kikapcsolom a monitort és vissza akkor kb helyre rakja csak a tálcának alig látszik a teteje. Függőleges igazítás meg maximum 255 értéken és kész. Nem tudom lentebb venni.
2015. márc. 9. 11:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld a driver beállításoknál megnézni.Nekem pl automatice 90%-ra rakta a képméretet..,hogy miért..fene tudja..
2015. márc. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van rajta digitális csatlakozó? DVI vagy HDMI. Ha arra kötöd nem lesz szükség korrekcióra, az tuti megoldaná.
2015. márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3as. A minitoron csak a sima csatlakozó van. A VGA-n van másik is. A több lyukas :)
2015. márc. 9. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!