Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez mitől lehet? Részletek lenn.

Ez mitől lehet? Részletek lenn.

Figyelt kérdés
Van úgy néha, hogy kis időre elmegy a net. Vagy visszajön pár perc múlva, vagy egyáltalán nem jön vissza. A routert kihúztam és vissza, de az se segített; és nem szolgáltató hiba volt. Egy dolog viszont mindig segít: Ha újraindítom a gépet, akkor érdekes módon megjavul, és nem megy el a net. Ezt a szitut már többször eljátszotta velem.

2015. márc. 13. 17:11
 1/6 CspCsj ***** válasza:

Jobbgomb az óra melletti hálózati ikonon és Hibaelhárítás/Diagnosztika/Javításra klikkelj.

Megjavul?

2015. márc. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs hálózati ikon. Amúgy nem mindig csinálja ezt, ma pl. jó volt.
2015. márc. 13. 22:27
 3/6 CspCsj ***** válasza:
Win7?
2015. márc. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, XP.
2015. márc. 14. 21:17
 5/6 A kérdező kommentje:
Hálókártya nem lehet?
2015. márc. 14. 21:18
 6/6 csacsi2 ***** válasza:

Nekem is volt hogy ilyet csinált. Pontos okát nem tudom mi lehetett.Tűzfal blokkolhatja pl.

Minden esetre szedd le a hálózati kártya driver-t és telepítsd újra.

Resetáld a modemet (általában kis lyuk amit benyomhatsz fogpiszkálóval).

Amennyiben alapra állítod a teljes hálózatot akkor ezek után a Windowsos hibát ki lehet zárni!

Erre egyszerű megoldás a Complete Internet Repair

Jelölj be mindent az automatikus frissítéseken kívül (és az IE-n . megoldja a hálózati problémákat a katalógus fájlok és egyéb hibás beállítások alaphelyzetbe állításával!

[link]

Futtass registry tisztítást/karbantartó programot esetleg. Én ezeket megcsináltam azóta nem jelentkezik a hiba.

2015. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!