Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A 120 gigás SSD-m, amire a...

A 120 gigás SSD-m, amire a windows van telepítve már teljesen megtelt, mit tudok tenni, mi az ami folyamatosan "telerakhatja"?

Figyelt kérdés
Windows 7 Ultimate X64-em van és most ott tartok, hogy a 111GB-ból 13-4Gb ami szabad. Nem tudom az okát, miért fogy folyamatosan, mert igazából nem telepítettem rá semmit, csak az alapprogramok vannak rárakva, amiket még annak idején rátettem, mikor telepítettem a rendszert, plz help. ( Pedig jó ideje foglalkozok a gépekkel, de most no clue ).

2015. márc. 15. 12:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Plusz még hozzátenném ha bemegyek a C:-be és kijelölök minden mappát megnézem mennyit foglalnak, az mindössze 33GB, lehet a lapozóvájl nagyon sok, a 12GB memóriám miatt ( 3x4GB az Intel Core i7 920-as CPU-m 3 csatornás memóriavezérlője miatt ).
2015. márc. 15. 12:48
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés. mert nekem is akkora van és több mint a fele szabad. sőt még a 60GB-os is elég volt.

Amúgy az Appdata/Local/temp mappába kb minden föltelepített, letöltött programrólkészül biztonsági másolat. ezt nemtudom mi csinálja. RAMdisc van a gépeden?

2015. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
-hízik a Windows-od mint a disznó? :) Ne etesd frissítésekkel, rendszermentésekkel, akkor tartja a súlyát évekig ! :D
2015. márc. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A rendszervisszaállítás mentései foglalják a helyet. Ki kell kapcsolni a rendszervisszaállítást.

A lapozófájlt ennyi memóriánál tiltsd le, vagy állíts be fix 512MB-os méretet. Túlzás ennyi virtuális memória, hülye ez a Windows.

2015. márc. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nektek is? nekem egy 120-as SAMSUNG SSD-m van, nekem is fogy a hely, ha nagyon elegem van akkor törlöm CCleanerrel az összes egyéb fájt, és utána indítás helyreállítással visszarakom.Mondjuk nekem be szokott állni 40-50GB-nál, de még az is extrém sok!

Ha meg tényleg kell a hely akkor csak a fontos frisítéseket rakd fel!

2015. márc. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ohh köszönöm! A 4. válaszadó mondta a tutit, 30GB tűnt el a gépemről! Köszönömm!!! :D
2015. márc. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A windows fa szsága... bezzeg a jó kis linuxomhoz elég 7GB, és évek után is gyors.
2015. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!