Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Operációs rendszer után...

Operációs rendszer után milyen drivereket kell feltenni?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a videókártya driverét fel kell telepíteni, na de a többinek? CPU, Alaplap stb, stb. Elnézést a hülye kérdésért.

2015. márc. 20. 16:56
 1/7 anonim válasza:
100%

Az attól függ. Laptopról, vagy asztali gépről van szó? Laptopnál szokott lenni még chipset driver(alaplap), Hangkártya driver, wifi és bluetooth driver stb.


Asztali gépnél azon kívül igazából csak chipset kell, és hangkártya driver, ha van külön hangkártya

2015. márc. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Először alaplapi chipset drivert kell telepíteni, aztán újrainditás után mehet a többi is, a sorrend majdnem lényegtelen.Minden drivert a gyártó oldaláról érdemes letölteni, nem érdemes driverkereső programokatt használni, 1 kivételéve, az a DriverPack Solution:

[link]

2015. márc. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
videokártya, hang, lan, chipset nem feltétlenül szükséges
2015. márc. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Asztali gépről van szó. ASUSTeK COMPUTER INC. B85M-G ilyen alaplapom van ehhez milyen illesztőprogramot töltsek le?
2015. márc. 20. 18:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanilyen alaplapom van :D Nekem i5-4460, 2x4GB RAM, GTX 750 Ti csücsül benne, neked? :)

Amúgy innen szedd le a drivereket, a megfelelő oprendszer kiválasztása után: [link]

Én az Audio, Lan, USB drivereket raktam föl, az SSD-m pedig jobban szereti a Windows alap chipset driverét, szóval az nálam maradt. A videokártyáét, ha integrált, akkor innen: [link]

Ha rendes kártya, akkor attól függően, hogy AMD vagy nVidia, innen és innen:

[link]

[link]

2015. márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem i5-4570 és egy MSI GTX970-es van a gépemben+hdd.
2015. márc. 20. 19:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket!
2015. márc. 20. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!