Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen i5 processzort vegyek,...

Milyen i5 processzort vegyek, és hozzá milyen alaplapot? Mi a különbség az LGA1150, és az LGA1155 foglalat között?

Figyelt kérdés

kb. 55 ezerig a processzort, kb. 25 ezerig az alaplapot, Játékra szeretném használni, nem szeretném tuningolni a processzort.


Köszönöm szépen!



2015. márc. 21. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
A 1150 újabb. 4440-et vagy 4460-at vegyél, lapot majd ír, aki tud.
2015. márc. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
i7 4470k vagy 4490k. Mellőzd a i5 és régebbi gépeket, ha játékra kell akkor nincs spórolás!
2015. márc. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2 "köszönjük Emese!"

i7 nem nyújt többet játéknál mint egy i5......

2015. márc. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"i7 4470k vagy 4490k. Mellőzd a i5 és régebbi gépeket, ha játékra kell akkor nincs spórolás!"


I5-öst kért, és nem akar tuningolni, mi a rósejbninek k jelű i7? Melyik játék használná ki?

2015. márc. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én a helyedben i5 4690-et vennék simát nem a k-s jelzésűt és a legolcsóbb 1150-es foglalatú alaplapod mivel nem akarsz tuningolni.


[link]


[link]


de ha mégis tuningolni akarnál akkor ez a kombó csak e mellé kell még egy jó hűtő is.


[link]


[link]

2015. márc. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért H81-es lapot nehogymár.


[link]

[link]


Milyen VGA lesz kérdező?

2015. márc. 22. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A 4690 tetszik nekem is, de az már sok! :/

Egy GTX 650em van jenelneg, és tudom hogy nem az igazi, de nem fogok másikat venni.


Kicsit pontosítok: nem csak játékra használnám, hanem egy olyan gépet szeretnék, ami mindenre jó. Filmet vágni meg ilyeneket nem szeretnék. Tehát játékra, filmre (de nem full hd) böngészésre. Kb. Erre használom most is. De a jelenlegi procim csak 2.6 ghz 4 magos amd athlon 620, már kezd lejárni az ideje. 2009 decemberben lett vásárolva.

És arra jutottam hogy kipróbálnám az intelt, és az i5 sorozatot. Nem véletlen drága, és csak jót olvastam róla. Lényegében bármelyik i5-nél azt írták hogy bika!


Én inkább az alaplapban vagyok bizonytalan. És ragaszkodog az Asrockhoz vagy az Asushoz.


Ezt így elolvasva már majdnem megismertétek az életrajzomat is :)

2015. márc. 22. 10:27
 8/9 anonim ***** válasza:

"Filmet vágni meg ilyeneket nem szeretnék. Tehát játékra, filmre (de nem full hd) böngészésre."


Ez egy teljesen értelmetlen fejlesztés lenne.


Filmezésre,netezésre manapság már a kis fogyasztású 10 ezer körüli APU-k a divat,ha egyátalán asztali fronton maradnak.


Mivel te játszol is,így neked asztali kell.

De.

Egy GTX650 mellé játékra bőven elég egy Athlon X4,szinte semmi javulást nem hozna egy i5,mert itt GPU limit van.


Te most 80 ezret akarsz nagyjából költeni,tökre feleslegesen,mert messze nem használnád ki.

2015. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi a baj a h81-es lappal ha nem akar tuningolni? Ha meg tuningolni akar akkor ott a masik lehetőség amit irtam. Z97- es lap meg egy 4440. A videokartyat meg idővel cseréld, mert az gyenge.
2015. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!